Při brutálním útoku kdysi přišel o člena rodiny. Jako taxikář pak sveze mladou holku, která ho přiměje postavit se svému trápení čelem. (Netflix)

jedna_vrana

Áno, aj dobrým ľuďom sa stávajú v živote zlé a nevysvetliteľné veci. Lenže okrem tohto konštatovania vám neviem nič viac o krátkom filme povedať. Áno, všetci by sme sa v podobnej situácii zrútili. A??? Posolstvo? Dôvod natočiť niečo také? Vlastne si stačí pozrieť krimi správy. Zostane rovnaký pocit. ()

TheEvilTwin

Jako dvouminutový sketch asi dobrý, ale jako 15minutový kraťas je to nicnevypovídající tvorba, spíše prostě jen jakási myšlenka, kterou autor z nějakého důvodu chtěl převést na plátno. Zvláštní. Filmařsky zlé, myšlenkou ale emoční a silné. ()

Simon.Dobes

Úvod s vraždou mi prišiel nereálny, až absurdný, ale dobre. Veď predsa aj život nám príde niekedy taký. Lenže toto mi zapáchalo aj prvoplánovosťou. A čo potom? Ako sa cez to hlavná postava dostáva? Okej, poplače si nám tu. Ale čo viac? 16 minút sa dalo využiť aj inak ako takto. Miestami to bolo naozaj čudné. Ťažká téma, ale obsiahnutá veľmi povrchne a takéto spracovanie sa na krátkometrážny film nehodí. 2,5/5 ()

Flego

Nájsť zmysel tohto kraťasu je ťažké, šlo snáď len o emočné vyžmýkanie diváka... Slabší priemer. ()