rasttea

Většinou jsem u prvního dílu při hodnocení skeptičtější, ale tady to napálím do plných. Ano, je to cheesy, ale ta kombinace hate to love funguje 100%. Stejně jako u Dempsey & Makepeace, Castle & Kate, Moonligting. Vtipné = check, svižné = check (zatím, a jelikož to vypadá, že v každém díle se řeší jeden případ, přičemž jedna linka se vine naskrz, tak to tak snad i zůstane), překvapivé zvraty = check, takže odpustím, že hlavní hrdinka po noci strávené ve vězení má další den opět skvěle upravené vlasy a bezchybný make-up... A navíc tam hraje čtyřnohá kočka a (dvounohý) Jason Priestley ;o) ()

kockodan

Stejný "odpočinkový" crap jako Dempsey a Makepeaceová, nebo Moonlighting s Bruce Willisem a Cibyll Shepherd jen skoro přesně po 40 letech. (Oba výše zmíněné jsou z 1985). Recept na takovouto oddechovou béčkovou televizní sračku je jednoduchý: Oba představitelé jsou easy on the eye, moderní Dempsey je fešák jak ze žurnálu nad kterým slintají u TV mamky po 40, a Makepeaceová 21. století je zase šťabajzna pro Boomer daddies a jejich fantazie. Klasické will they won't they se táhne celým seriálem hned od prvního nuceného polibku v pilotu. Ooooh, jak napínavé! 🤮🙄👎 Jinými slovy děs běs! 10% ()