You're My Sky

• Thajsko จุดหมายคือท้องฟ้า
všechny plakáty

emkon

You're My Sky je další ze seriálů ze sportovního prostředí. Pokud bych měl seriál hodnotit až od 6.epizody, tak by to bylo bez váhání 10/10. Od 6.epizody se už úžasně profilují všechny tři páry, a je poutavé jednotlivé postavy sledovat jak se perou se svými emocemi, se svými pocity, a jak bojují s tím, zda dát přednost vztahu nebo studiu, zda dát přednost vztahu nebo kariéře, a zda být samostatným a neoblíbeným, nebo týmovým a oblíbeným volejbalovým hráčem. Všechny tři páry jsem si zamiloval, protože každý z nich vypráví jiný příběh, každý z nich je zajímavý a uvěřitelný. Obsazení hlavní role Torna tehdy 23 letým Suarem byl skvělý počin. I když tohle byla jeho vůbec první hlavní role, jeho naprosto přirozené ztvárnění role Torna, přednes dialogů, smích, pláč, emoce předvedl skvěle. Velkou výhradu mám k úvodním epizodám, které jsou zbytečně natažené, a je potřeba se jimi prokousat. Na seriálu je také znát, že se natáčel v době koronavirových omezení. Basketbalové zápasy bez diváků v hledišti zde vypadají zvláštně. Ale i přesto, a zejména kvůli naprosto dokonalé druhé polovině seriálu jej velmi doporučuji s hodnocením 8,5/10. ()