Procitnutí Gabriely

Carlton McRae

John Quinn

Michael Goi
  • slatkac

Nudné porno s hezkýma ženskýma.(14.6.2011)

no a čo dobrý film, dobré porno, skvelá dráma a zápletka takže som spokojný....(26.12.2011)

• AlicaFox

raz som bola u mojej kamosky neskoro v noci a prepinali sme programy na TV aby sme nasli nieco civilizovanejsie ako reklamy a zrazu sme objavili toto :D zrovna to bola cast kde gabriela tancuje naha pre sukajuci par. pozerame sa na tu scenu a zrazu sa pozrieme na seba a jednohlasne zvolame "to co ma ku*va za boty?" ten vybuch smiechu pocul asi cely panelak. takze ako komedia je to obstojne :D(27.3.2016)

• Landauer

Drama? To je asi vtip. To by musely bejt drama i animáky s Barbie. Procitnutí Gabriely je krávovina, kde stojí za zmínku jenom ta soft-erotika.(21.1.2012)

• kaposlav

Bežné softerotické dielo s jednoduchým scenárom. Hodnotenie na čsfd 35% ma ani neprekvapuje. Hlavná hrdinka nebola až tak atraktívna a moc tomu nepridalo ani neerotické prádlo, ktoré väčšinou mala na sebe. Našťastie to ako tak zachranovali Sasha (Jeannie Millar) a Rachel (Taimie Hannum) na ktoré sa už dalo aj pozerať s kučeravými myšlienkami.(15.3.2015)