Chloé studuje archeologii na univerzitě v Rennes - v srdci Bretaně. Její specializací je keltská historie. Tento školní rok se však odvíjí ve znamení série záhadných vražd. Nevysvětlitelné události, s nimiž se dívka setkává, se zdají mít spojitost s tajuplným lesem Brocéliande, opředeným keltskými legendami. Chloé se zde podílí na archeologickém průzkumu hrobů. Riskuje tím však že probudí starověké temné síly... (oficiální text distributora)

selekce

Většina filmu se dala jakž takž skousnout. Co mě ale dostalo bylo závěrečných 10 minut, kdy se dvě neohrožené slečny za zvuku podivné hudby postaví proti ozbrojenému monstru, které si chuděra ani neškrtne. Škoda, možná bych dala o jednu * víc... ()

intro

Nápad na horor o druidech není vůbec špatný, ale bohužel zpracování snímku je velmi bídné. Já dávám 15%. Škoda promarněné šance ()

Pitryx

Tak trik s useknutím hlavy neskutečně pobavil. Dokonce jsem v pokušení za něco takového dát plus, protože jsem se u toho dost nasmál. Prvních 40 minut je to nuda a o ničem, pak se konečně začne něco dít, ovšem akční scény, dají li se tak nazvat, jsou pod psa. Nu, nakonec to chytne švih, nakonec i ta maska nebyla nejhorší, a potřetí nakonec, viděl jsem i horší filmy. Takže za ty snahy něco dát musím. ()

wopi odpad!

Takovou snůšku nesmyslů, nelogičností a vyloženě směšných soubojů jsem už dlouho neviděl. Dodneška jsem si myslel, že vrchol hovadin točí jen neznámí amíci v Rumunsku. Bohužel - dovede to francouzká společnost Pathé. ()

honzic

Slabší film, nevěrohodné efekty a slabí herci. Moc mne nezaujal, občas sice hezké záběry a část, ale pak zbytek je silně amatérský. Hodnocení: 40 % ()

Cazzysvjet odpad!

Horror? Usnul jsem po 10 minutách vyčerpáním tou nejstrašnější nudou. Děsivě napsaný scénář, pokud se to tak dá nazvat. Nejhorší herci všech dob a tak nechutně špatně udělané efekty , že by se chtělo zvracet. A když jsem se probudil deset minut před koncem bylo to furt tak nudné a špatné , že jsem neměl chuť to ani doproklikat. Možná nejhorší film všech dob! 10% za snahu dotknout se dna ()

andy60

Druhá polovina mnohem slabší než ta první. Co mělo být nervy drásající působí spíš úsměvně, co mělo působit napínavě vyznívá jako naprostá nuda. ()