Gogs

všechny plakáty
Velká Británie, (1993–1997), 1 h 5 min (Minutáž: 5 min)

Série(2) / Epizody(13)

Gogs je animovaný plastelínový seriál o rodinke šiestich pravekých ľudí. Tí zažívajú rôzne všedné starosti, nie nepodobné tým našim, ako je napríklad snaha utíšiť malé bábo, zohnať potravu, alebo jednoducho iba prežiť v nehostinnom pravekom svete. (pivo)

agass

Parádní série krátkých, ale o to zajímavějších příběhů jedné pravěké rodinky. Plastelínová animace a lá Pingu mě hrozně bavila a je jenom škoda, že bylo natočeno pouhých třináct dílů. Pravda, některé scény jsou trochu drsnějšího rázu. To by ale nemělo vadit, aby se zabavily jak děti, tak dospělí. ()

Vilg

Buranská fekální sranda s fóry typu padnutí ksichtem do hovna. Na kanálu Supermax, kde jinak bežely mozek myjící shity ála Strážci vesmíru, jako příjemná studená sprcha humoru. ()

degster

Plastelína, pravečania, nechutné vtipy a dinosaury. Nič viac 90's v telke nenájdete. Odporúčam každé ráno pred tým, ako vstanete z postele. ()

kihsleek

Málo známá, ale klasika. Pokud znáte seriál/večerníček O človíčkovi, tak tohle je jeho plastelínová, o dost drsnější velšská verze, která se s ničím (ale vůbec s ničím) nepáře. Nehorázná legrace. ()

Beda

Pravěcí plastelínoví nechuťáci, které jsem jako dítě tolik miloval. Po letech musím uznat, že stále skvěle baví a neztratili nic ze svého půvabu (jestli se k té směsce nechutného humoru vůbec dá použít tohle slovo). Velmi osobitý styl humoru + netradiční vizuální zpracování = parádní zábava. ()

Holusacek

Kdo by to byl řekl,že na tomhle dětském seriálu se pobavím nejen já,ale dokonce skoro celá rodina.Seriál,který svou hloupostí dokaže skutečně dobře pobavit i dospělé.=75% speciální prodloužený díl taktéž dobře pobavil,už to ale nebylo ono. ()

pp

Příběhy pravěkého kmene, na kterých je zajímavé akorát to, že plastelínové postavičky nemluví, ale pouze vyluzují různé neartikulované zvuky. Každý z dílů obsahuje alespoň dvě ze základních akcí: matka rodu řve na muže, muži něco vynalézají, kojenec má průjem, někdo prdí. ()

klaus

Animovaný film o plastelínových pravěkých lidech. Velmi komediálně zpracovaný i když místy trochu nechutný (věčné ulevování si) př: pravěká slečna je fascinována ptáky a tak se dá do nákresu svých vlastních křídel se vzorcem teorie relativity. I když postavy nemluví velmi zábavné. ()