Série(3) / Epizody(40)

Mildred do Akademie pro čarodějnice doslova vletěla, a to rovnou mezi popelnice. Zachrání ji Maud, která se stane její věrnou přítelkyní, což se nedá říct o ostatních dívkách, ani o některých učitelkách. Přesto se Mildred dostane až k závěrečným zkouškám - a jak dopadnou? Stane se z Mildred skutečná čarodějnice? (oficiální text distributora)

sheldonka.

Vzpomínám si, jak jsem to pravidelně sledovala na ČT1. Ach ano, Mildred vždy s kupou problémů navíc řešící hádky s druhou partou holek. Jako bonus jsou přidány kouzla. Jediné co se mi teď líbí je prostředí školy, holt Velká Británie je Velká Británie. ()

R´Hell

Škoda, že je to až tak špatně hodnocené ze strany mnoha zdejších uživatelů. Já mám čarodějky ráda, možná mají pitomý scénář a možná nejsou ani moc zábavné a napínavé, ale jako malé se mi moc líbily a proto pro mě nejsou žádný odpad. PS: Čarodějnické filmy jsou si velmi podobné, srovnávání s Potterem není k věci. Hrad, koště, kočky - typické kouzelnické prostředí a věci odjakživa. Potter vykradl všechno, ne? V tomto případě to vypadá, že kdo chce psa bít, hůl si najde. ()

Kaja

Jedna hvězdička je pro mě ještě hodně nadsazená. Vyloženě nesympatická hlavní hrdinka, tupé kamarádky..jen párkrát mi možná cukl koutek v náznaku úsměvu ()

jefff odpad!

V dobách své "slávy" na České televizi mi byly Čarodějnice skutečným trnem v oku. Žádnou z několika mála vteřin, které jsem musel vytrpět při občasném přepnutí, mi už nikdo nevrátí. Hrůzný počin. ()

Billie777

Jako malá jsem na to ráda koukala ale už jsem přeci jenom vyrostla. :) Sice je to tak trochu pitomost ale na odpad to není. Viděla jsem větší kraviny. ()

Lukiš

Další trapný serál o čarodějnicích a čarodějnické škole. Když jsem se díval na jeden díl, skoro jsem u něho usnul. Je mi z toho zle. ()

anaticha

musím říct že když jsem byla menší dívala sem se na to ráda,koukla bych se i na to znova ale bohužel to nedávaj :// ()

Paity odpad!

Předpokládám, že tohle byl takový britsko-kanadský pokus o něco na způsob Harryho Pottera, kteráý ale v té době nebyl. Je tady alespoň vidět, že té Rowlingové to myslí a vytvořila něco, co bude mít komerční úspěch. ()

Mo.

To je ten serial co bezel jednu dobu ve stejnem vysilacim case kdy meli davat Star Gate, ale Nova zrovna nekoupila vyslaci prava, nebo si to pletu? ()

Marina111

Naivné, možno až príliš predvídateľné, no zároveň roztomilé, hrejivé, veselé ... Navyše, čo kritické už len môžem napísať, keď som jednou zo žiačok, konkrétne Rudy ? :) Apropo, stále si myslím, že je lepšie dieťa odchovať na nešikovnej, no dobroprajnej Mildret, ako na súčasných "rozprávkach", ktoré majú s týmto žánrom spojenie asi len náhodou ... ()