Three Into Two Won't Go

Cestou z kanceláře zastaví Steve Howard mladé stopařce Elle. Dívka ho od začátku provokuje svým vyzývavým chováním, a tak jí zaveze do hotelu, kde během obchodních cest často přespává. Po společně strávené noci se ráno rozloučí, ale ještě před tím jí v hotelu domluví místo pokojské. Konfrontován stále lhostejnějším a vynuceně bezdětným vztahem s ženou Frances, Steve se počíná těšit, až bude moci uniknout z chladu svého nového domu a být zase v hotelu. Ella Patterson má ale na jejich románek trochu jiný názor. (dopitak)

dopitak

Svým začátkem mi to hodně připomnělo jednu z nejlepších vážných rolí Normana Wisdoma. Taky tady solidně situovaný usedlý muž začne nemanželský vztah, jehož pokračování musí vést ke zkáze. Ačkoliv události jdou už pak jinak, oba filmy shodou okolností vznikly ve stejném roce a mají za hlavní postavu muže ve středních letech, který doma nechá manželku, aby si povyrazil s milenkou. Potěší několikrát svlečená Judy Geeson, ale film jako takový příliš nezaujme, žádné z postav se nedostanete pod kůži. Dobrý úvodní song. ()