zekon

Tak jak se mi to nelíbilo v době vzniku kdy to kolovalo na VHS s jednohlasým dabingem tak je to nastejno dnes v HD kvalitě. V posloupnosti Van Dammových filmů to byl nejhorší kus. Nesmrtelný bijec který dostává smrtelné rány a i se zlomeným žebrem vyhraje, 5x opakující se záběr stejného úderu kde dojde ke zvýraznění že jde o úděr vzduchem apod. už tenkrát působilo velmi trapně. Nejlepší na tom filmu byl povedený jednohlasý dabing nějakého Moraváka a nezapomenu na finální text.... STRÝCU....STRÝCU LEONE........ :) ()

FiVe

Takže asi takhle. Díval jsem se na tento film po opravdu hodně dlouhý době. Vážně jsem to taky viděl na nějaký vekslácký kazetě když mi asi 12.No souboje jsou strašný (1990) takže nečekejte styl Jet Li nebo Scota Adkinse. Příběh je v pohodě, nechápu tu kritiku, ale budiž (každý má prý právo na názor). Jediný skutečný průser je to jak zobrazili Cizineckou legii. To je za mě skoro na žalobu :) Ale jak správně připomněl Enšpígl. Ach ta nostalgie a proto za 3* ()

kotrlak

Na českej trh bych to uvedl s názvem 'Škoda rány která vedle padne". Dal bych tomu jednu nebo dvě, ale ten patetickej sračkoidní konec, kdy si dávaj navzájem do ciferníku s latinoelvisem mi vykouzlil na tváři blažený úsměv... ()

djkacko

Môj najoblubenejší film /podotýkam nie najlepší/ film z Van Dammom. Videl som ho asi milión krát ale stále si ho rád pozriem. Proste sa mi lúbi, belgičan je tu evidentne vo forme a boje sú uveriteľné /hlavne rana medzi nohy auuuu/. Hlavný záporák bol tiež cool. Ostatný herci boli taktiež sympatický. Proste u mňa palec hore ()

bizon.99

Dnes už klasika,ale v roce 1993(když jsem Lví srdce viděl v kině)to byl dobrý film.Líbil se mi více než Přepadení v Pacifiku.60% ()

pelegryna

I po letech si rád nostalgicky zkouknu jak Jean ukope všechy svojí pravou páč levou to moc neumí.. Jen mně tak napadá, že u nás ani po 22 letech od natočení tohoto snímku u nás není nikdo schopen před kamerou ani věrohodně dát facku!!! J ()

Alex17

Podla mna najlepsi film aky ked Jean-Claude Van Damme nakrutil ma vsetko co ma mat poriadny film.Dobry dej aspon sa pre nieco bije ma na to dovod.. ()

heroin88

Jeden z lepších filmov s Van Dammom,ale žiadna sláva. Dnes už ako film nepozerateľné, avšak vtedy povinná jazda. ()

jitrovnik

Zápletka velice podobná Krvavému sportu,ale Lví srdce šlo o kousek dál.Má kvalitnější scénář,hudbu a je mnohem výpravnější.Zato je ale o dost pomalejší a možná až příliš vážný.Nicméně patří k tomu lepšímu včem si Van Damme zahrál. ()