Krotitelé vln

USA / Francie, 2004, 105 min

Stacy Peralta

Stacy Peralta

Ric Markmann

Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,276,368Tržby Celosvetovo $3,216,111(13.2.2010)

Kopyto jako já nedokáže pochopit, jak někdo muže na prkně frčet dírou skrze vodní kremroli, ale dokáže na to fascinovaně a uznale zírat a být tím okouzleno, zvlášť při hojnosti opravdu nádherných záběrů. Je to paráda, ale chudák manželka borce, co v neoprenu chodí po domě jak březí vlk a čeká na tu, která bude vždycky na prvním místě - na vlnu. 3,5*.(4.9.2009)

Dobrý nápad...Až bude můj šéf dělat vlny, tak ho sjedu. Případně na něj taky naběhnu s prknem.(10.4.2012)

Další Peraltův dokument a další podařená věc. Peralta zkrátka točí o tom, co miluje a v čem se dobře vyzná a na výsledku je to sakra znát. Na druhou stranu to s sebou přináší i mírná negativa, protože z pohledu laika nejsou úplně všechny ty jména a údálosti úplně podstatná. I tak ale opět podařený kousek, který potvrzuje Peraltovu zručnost při tvorbě dokumentů.(6.10.2010)

...miluju to... ...neumím to, ale miluju to... nechvám si to na příští život... bravurní dokument...(23.5.2014)