Miss Erotica

Pornografický
Itálie, 1996, 126 min

Rocco Siffredi přijíždí na pozvání svého dlouholetého kamaráda Claudia Mattei na erotický veletrh konaný v Praze za účasti začínajících českých hvězd a hvězdiček pornoprůmyslu v té době s neznámým Robertem Rosenbergem a Paulou Wild. Od první chvíle, kdy je Roccovi představena Silvie Saint, touží Rocco poznat tuhle perlu jižní Moravy co nejdůkladněji. Už v limuzíně, která veze Rocca z letiště na veletrh navrhne Silvii malé překvapení, ale ta stále odolává. Rocco přijíždí na veletrh s plnou pompou, potkává svého dlouholetého kamaráda a po sérii seznámení se začínajícími českými pornostar až ke kýženému aktu se samotnou Silvii Saint v luxusní limuzíně, která je po dobu žhavé akce vozí po centru Prahy, ukončí Rocco svůj den v hotelu s ne jednou sexy divkou . (ČSFD)

Yarwen

Snímek nabízející skvadru první generace českých pornohereček: Katarinu Martinez (ta se ve filmu jen párkrát mihne v prostřizích), Stephanii Silver, Paulu Wild (ta si zahrála i v konvenčních snímcích, např. skvělý Brak), Silvii Saint (nejslavnější česká pornostar) a její kamarádku Dolores Nero (pro mě nejkrásnější a nejsympatičtější česká porno aktérka). Film je produkován přímo Roccem Siffredim, který se tenkrát do Silvie téměř zamiloval a nabídnul ji takové peníze, že nemohla odmítnout. Z akce Erotika 96 nakonec vyprodukoval několik filmů, tento je ústřední. ()

BoredSeal

Super! V téhle době ještě Rocco točil koncepční filmy, tedy scény zabalené do prasáckého lehce fiktivního příběhu a učil pornoprůmysl, jak se dělá pořádné porno. Silvia Saint tady ještě nemá silikony a je roztomilá. ()

tequilla

Není to špatné porno, ale Rocca Siffrediho nemám rád, stejně jako mladej Rosenberg. Ale naopak překvapí mlaďičká a krásná(ano Češka!!!) Silvia Saint. Kromě dalších krásných dívek a erotických scén malý bonus pro nostalgiky jako já. A to pohled na Prahu 90. let a mini exkurze dovnitř bývalého FORUM hotelu, jen nevím jak se jmenuje nyní (změnili název budovy). ()