Děti mé sestry v Egyptě

Komedie / Rodinný

Dánsko, 2004, 90 min

Kasper Barfoed

Jeppe Kaas

Ja se bavil, mily film pro deti. Uz jen prostredi, ve kterem se film nataci si nezaslouzi tak nizke hodnoceni.(20.7.2009)

• Indiana

Docela shit o ničem.(8.3.2006)

Pro mě příjemné překvapení, krásně jsem se pobavil. Film je samozřejmě plný klišé a čerpá z jiných filmů, je předvídatelný od začátku do konce. Přes to všechno je ale svižně a s přehledem natočený.(21.7.2009)

• kajda.l

Toto by si povinně jako instruktážní film "jak přežít v extrémních podmínkách", měli pustit účastníci amerického Survivora..aneb jak rozdělat oheň behem tří sekund, opatřit spoustu potravy za další 10 minut tak podobně. Tito spratci by i samotmotnému Richu Hatchovi natrhli zadek. A btw..já si myslel, že černá vdova je pavouk:O. A za tu patnáctiletou slečnu, která už nikdy nechce chodit s klukem, dávám hvězdu.(18.7.2009)

• Dan9K

Tak tohle se snad skoro ani nedalo vydržet, už podle prvních chvil jsem poznal, že toto nebude aroma mé oblíbené limonády. Příšerní herci, příšerná prvoplánová hudba. Pfuj. Vrcholem bylo vytvoření celé zápletky pomocí záchodu a také tvrzení, že černá vdova je brouk. Takovéto lapsy mě ve filmu vždy dorazí.(14.3.2006)