Děti mé sestry v Egyptě

Komedie / Rodinný

Dánsko, 2004, 90 min

Kasper Barfoed

Jeppe Kaas

Pro mě příjemné překvapení, krásně jsem se pobavil. Film je samozřejmě plný klišé a čerpá z jiných filmů, je předvídatelný od začátku do konce. Přes to všechno je ale svižně a s přehledem natočený.(21.7.2009)

Ja se bavil, mily film pro deti. Uz jen prostredi, ve kterem se film nataci si nezaslouzi tak nizke hodnoceni.(20.7.2009)

• pe3czech

Tohle dávali v televizi jednoho sobotního rána. Jako záležitost k probouzení se je to velice slušná, když to neberete příliš vážně, můžete se i docela dobře pobavit. Není to 90 minut šíleného smíchu, ale minimálně úsměv vám to na tváři určitě vykouzlí. Pak jsou tady scény, které nemají absolutně hlavu a patu, a které nejsem ochoten snímku odpustit ani v rámci žánru a záměru režiséra: spoiler: Chlapci poškodí automobil, aby se zbavili protivné opatrovnice. Když se vše povede, auto zase opraví, a chtějí se nechat odvézt řidičem, který je příslušenstvím vozu, na závody velbloudů. Řidič však začne ujíždět a chlapce-autoopraváře nechá venku. Následuje zběsilý běh kloučka a naskočení do vozu za jízdy stylem á la Chuck Norris konec spoileru. Tohle už do rodinné komedie rozhodně nepatří, ale Semir Gerkhan by se mohl nechat inspirovat. Souhrn: koukejte na to jako já k probouzení se a ke snídani a budete spokojeni. Jestli ale na jiném kanálu běží přímý přenos závodů motorek, koukněte raději na něj, ať máte rádi motorky nebo ne.30%(18.7.2009)

Aj ked to patri mozno do stvrtotriednych filmov, zabavila soms a slusne :)(3.5.2009)

"Jak se jmenuje ta řeka, která protéká Egyptem?" "Proč?" "Jenom tak" ...!!! :-DDDDDDDDD Celkem dobrá sranda.(20.7.2009)