Pepek, soukromý detektiv

• Česko Pepek soukromý detektiv (více)
všechny plakáty
Animovaný / Rodinný / Komedie / Krátkometrážní
USA, 1954, 7 min

Pepkovi někdo zavolá do jeho detektivní kanceláře. Avšak nepředstaví se. Proto se Pepek rozhodne telefonát vystopovat. Zjistí, že telefonovala Olivie, která po něm chce, aby jí ochraňoval velice vzácný a drahý kámen. (zdeny99)

Deimos

YouTube/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// + prostředí, děj, efekty, hudba -kvalita obrazu/// V dětství pepek nepatřil mezi mé nejoblíbenější pohádky, ale vždy jsem to nějak zkousnul. Teď snad po 10 letech jsem narazil na jeden z jeho příběhů, tentokrát zde vystupuje jako soukromí detektiv a stojí proti němu jiný záporák (zloděj). Ve výsledku jsem se celkem bavil, a mohu tvrdit, že to o něčem je (spoustu prostředí...), tedy narozdíl od některých pohádek. Kámoš co se díval se mnou, říká, že zná i lepší díly Pepka, já prozatím nemohu srovnávat, tak možná i proto takové hodnocení./// Celkem 74%/// ()

blackrain

Honba za diamantem v podání Pepka detektiva a jeho sličné krásky Olive, která ale čekala doma až jí Pepek kámen objeví. ()

Oxy

Pepek, alias jeden z nejznámějších cheaterů v historii animovaného filmu opět zasahuje. Vystopování hovoru nebo dělovka přes půl světa ovšem stály za to. ()