Režie:
Matthias DinterKamera:
Stephan SchuhHudba:
Andreas GrimmHrají:
Tino Mewes, Manuel Cortez, Thomas Schmieder, Collien Ulmen-Fernandes, Sissi Perlinger, Tom Lass, Oliver Grober, Daniel Krauss, Sebastian Kroehnert (více)Obsahy(2)
Philip (Tino Mewes), Konrad (Thomas Schmieder) a Weener (Manuel Cortez) - traja najväčší blázni a nespratníci v škole Fredericha Nietzscheho dostávajú krutú ranu. Stanú sa účastníkmi dopravnej nehody, v ktorej všetci traja zahynú.
Vrátia sa späť do života ako krvilačné príšery - zombie. Ich telá sa však rýchlo rozkladajú, avšak necítia teda potrebu ani jesť, ani spať, a ostáva im tak dostatok času na večierky, dievčatá a vyrovnávanie si dlhov s nepriateľmi. (oficiální text distributora)
(více)Hrají
Tino Mewes
Nejlepší filmy:
Válečná generace (2013) (seriál)
Náš vůdce (2008)
Fickende Fische (2002)
Manuel Cortez
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Fickende Fische (2002)
Můj přítel z Fara (2008)
Hodnota času (2013)
Thomas Schmieder
Nejlepší filmy:
Ladič pian zemětřesení (2005)
Místo činu (1970) (seriál)
Pomsta živých smolařů (2004)
Collien Ulmen-Fernandes
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Instruktor Schmidt (2008)
Pomsta živých smolařů (2004)
Zběsilá jízda (2004)
Sissi Perlinger
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Komando v sukních (2001)
Pomsta živých smolařů (2004)
Big Ben (1996) (seriál)
Tom Lass
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Krabat: Čarodějův učeň (2008)
Místo činu (1970) (seriál)
Róza (2005)
Oliver Grober
Nejlepší filmy:
Pomsta živých smolařů (2004)
Rosa Roth (1994) (seriál)
Daniel Krauss
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Tichá revoluce (2018)
Offroad (2012)
Dva životy (2012)
Sebastian Kroehnert
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Mädchen Nr. 1 (2003) (TV film)
Pomsta živých smolařů (2004)
Charlieho andílci (2019)
Matthias Dinter
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Pomsta živých smolařů (2004)
Josefina Vilsmaier
Německo
Nejlepší filmy:
Marlene (2000)
Charlie & Louise - Das doppelte Lottchen (1994)
Epsteinova noc (2002)
Heinrich Giskes
Nejlepší filmy:
Bílé peklo (2001)
Heidi, děvčátko z hor (2015)
Něžnost vlků (1973)
Jörg Witte
Východní Německo
Nejlepší filmy:
O jedné dívce (2014)
Pizza a marmeláda (2008)
Přeludy (2014)
Tim Wilde
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Med v hlavě (2014)
Můj bratr Simpel (2017)
Černý svědek (2006) (TV film)
Jakob M. Erwa
Rakousko
Nejlepší filmy:
Pomsta živých smolařů (2004)
Arzu Bazman
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Mami, já se bojím (2004)
Pomsta živých smolařů (2004)
Proti své vůli (2002) (TV film)
Henry Gründler
Nejlepší filmy:
Pomsta živých smolařů (2004)
Walter Gontermann
Německá říše
Nejlepší filmy:
Ztracená čest Kateřiny Blumové (1975)
Sám mezi všemi (2013) (TV film)
Ein Leben lang kurze Hosen tragen (2002)
Peter Rappenglück
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Pianista (2002)
Návrat (2003)
Hasenjagd - Vor lauter Feigheit gibt es kein Erbarmen (1994)
Marcus Morlinghaus
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Pomsta živých smolařů (2004)
Teenosaurus Rex (2017)