Boggy Creek II: And the Legend Continues

• USA The Barbaric Beast of Boggy Creek, Part II (více)

Profesor a tři jeho studenti táboří v divočině, aby našli tvora typu Yettiho. (JasonCZ)

Campbell

Pierce je solidní režisér který točil takové nenápadné ale atmosférické polodokumenty. Town that dreaded sundown je hodně slušný film a Evictors taky není špatný. Jeho nejslavnějším filmem je Boggy creek který na svůj rozpočet vydělal neuvěřitelný prachy díky Drive-in kinu. No a po několika letech se vrací a natáčí dvojku tentokrát s větším rozpočtem. Je to sice stále béčko ale rozpočet je vidět. Nicméně já mám poslední 2 roky alergii na Bigfoot horory protože jsou povětšinou dost špatné. A já navíc neviděl první díl, takže jsem od filmu moc nečekal a to hodnocení na IMDB? 20%? No čekal jsem sračku. Nakonec jsem dostal celkem srandovní kravinu s fajn bigfootem který se tu ukáže v celé své kráse. Hloupý a klišoidní scénář o profesorovy který jde hledat Bigfoota a studenty. Nejvíce mě sralo to jak jdou všichni hledat Bigfoota a když ho najdou tak chtěj pryč protože jsou posraný strachy aniž by jim Bigfoot něco udělal. Proč tam teda jely? Celkově to není tak špatný jak jsem čekal ale furt je to průměr. ()