poster

Letecké legendy

 • USA

  Legends of Flight

Dokumentární

USA, 2010, 45 min

Režie:

Stephen Low

Scénář:

Stephen Low

Kamera:

William Reeve

Hudba:

Michel Cusson
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • _DAVE_
  **

  Nepěkné, složité a nicneříkající 3D "nákresy". Pár záběrů na pěkná letadla. Zbytek exkurze do hal Boeingu plus promo na "Dreamliner". Zatím nejhorší 3D film vůbec.(4.1.2013)

 • Doggy3344
  ***

  Myslím, ze to je pěkná 3D práce. Dokument je zajímavý, ale bohužel je naprosto špatně pojmenovaný, neuvidíte žádnou historii letectví jako takového od bratří Wrightů až po současnost ani neuvidíte letecké legendy ( letadla, která se zapsala do historie letectví něčím zvláštním), i když tak název napovídá. Jedna se, podle mě o pěkný dokument, o Boeingu 787 dreemliner.(30.10.2011)

 • Kulik.Z
  *****

  Ve 3D je to fakt (...) FAKT bomba!(3.3.2015)

 • Jamal
  **

  Dokument měl obrovský potencionál, který absolutně zklamal. Nevím zda za legendy jde označit nejnovější modely značky Airbus (A380) a Boeing (787 Dreamliner). Chybělo mi více modelů z minulosti. Probral se jen Lockheed L-1049 Super Constellation, Harrier a Stearman. byl tam i větroň, každopádně to je hodně hodně málo. Film sice trvá něco málo přes 40 minut, ale dobrá polovina jsou jen jak pánové co sedí v kanceláři a nebo šroubují nějaké díly na letadle 787. Nejhorší co ale na dokumentu byly nepovedené animované zvířátka typu orel, včely a albatros. Nechápu proč tam dali kreslené zvířata, absolutně se to zde nehodilo. Také pilot v Stearmanovi se mi zdál hodně kreslenej. Jinak velké zklamání.(28.1.2013)

 • andi666
  ***

  Průměrný dokument. 3D pěkné.(9.11.2012)

 • - Film je věnován památce Lisy Mayersové, konstruktérce firmy Boeing, která tragicky zahynula před premiérou filmu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace