poster

Letecké legendy

 • USA

  Legends of Flight

Dokumentární

USA, 2010, 45 min

Režie:

Stephen Low

Scénář:

Stephen Low

Kamera:

William Reeve

Hudba:

Michel Cusson
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • andi666
  ***

  Průměrný dokument. 3D pěkné.(9.11.2012)

 • playboxguest
  ***

  Dokument, z něhož se moc nedozvíte a dá se brát spíš jako školní exkurze do továrny na Boeingy, navíc opatřená alespoň milým soundtrackem. Pokud jste ale blázni do letadel, kouká se na něj moc hezky a to především ve 3D: ***** pro kteréžto byl určen a je opravdu znát, že IMAX dokumenty mají ,společně s animáky, na 3d televizích smysl. Spousta efektů se mi odehrála takřka před nosem a na letadla jsem chvílema měla až chuť sáhnout.(26.6.2012)

 • Terva
  **

  Ve vzduchu vydrží celé měsíce. Aneb jak postavit a vytvořit energeticky úsporné letadlo. Vše okolo vývoje nového letadla společnosti Boeing. Tentokrát o letadle 787. Od prvních náčrtů až po první let a to vše za šest let. CITÁT - Skvělá letadla musí bavit létat......... Film je věnován památce Lisy Mayersové, jedné konstruktérce firmy Boeing, která tragicky zahynula před premiérou filmu. Jinak je to velká reklama na jmenovanou leteckou firmu. Dejte za to 150 korun.(9.4.2013)

 • Jamal
  **

  Dokument měl obrovský potencionál, který absolutně zklamal. Nevím zda za legendy jde označit nejnovější modely značky Airbus (A380) a Boeing (787 Dreamliner). Chybělo mi více modelů z minulosti. Probral se jen Lockheed L-1049 Super Constellation, Harrier a Stearman. byl tam i větroň, každopádně to je hodně hodně málo. Film sice trvá něco málo přes 40 minut, ale dobrá polovina jsou jen jak pánové co sedí v kanceláři a nebo šroubují nějaké díly na letadle 787. Nejhorší co ale na dokumentu byly nepovedené animované zvířátka typu orel, včely a albatros. Nechápu proč tam dali kreslené zvířata, absolutně se to zde nehodilo. Také pilot v Stearmanovi se mi zdál hodně kreslenej. Jinak velké zklamání.(28.1.2013)

 • Kulik.Z
  *****

  Ve 3D je to fakt (...) FAKT bomba!(3.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace