Sarah Brightman: La Luna - Live in Concert

22. Wishing You Were Somehow Here Again
23. Music of the Night
24. A Question of Honour
25. Moon River
26. Time To Say Goodbye (TroiMae)

hans500

Záznam skvělého živého koncertu. Dohromady 26 výborných skladeb, nádherně zazpívaných Sarah Brightman, mezi kterými nechybý "Winter in July", "Hijo de la Luna", "La Luna" (Italská verze árie "Měsíčku na nebi" z Dvořákovo Rusalky), jedinečná Pucciniho "Nessun Dorma" a Webberovo "Wishing You Wewe Somehow Here Again". Skvělá je jedna z posledních písní "A Question of Honour". Závěrečná "Time to Say Goodbye" je už naprostá klasika, kterou zná nejspíš každý. Jinak stojí za pozornost dobrá kamera. V bonusech na DVD se nachází: videoklip "A Whiter Shade of Pale", rozhovor se Sarah a pohled do zákulisí. ()

jenik71

Nečekejte žádnou efektní a okázalou show. Jde především o nádherný romantický hlas, který zaujme každého milovníka této hudby. Vychutnáte si zde 26 skladeb v perfektním podání Sarah Brightman. Ta působí naprosto přirozeně a její zpěv je skutečně famózní. Mě osobně se velice líbí skladba "A Question of Honour", kde je dokonale zkombinovaná klasická hudba a rockový styl. Jako poslední je světoznámý hit "Time To Say Goodbye". ()