Lions, Jardin zoologique, Londres

všechny plakáty
Krátkometrážní / Dokumentární
Francie, 1896, 1 min

Film režiséra Alexandre Promia. Tento film patří mezi produkce bratří Lumiérů. Je to velmi jednoduchý snímek, kdy pán s kloboukem provokuje lva v zoo a ten vystrkuje tlapku skrz mříže a snaží se dosáhnout na potravu. (RadimFišer)

Webb

Krmení lva, který stojí ve výběhu za mřížemi v zoologické zahradě. Lev vždy prostrčí tlapu skrz mříže jako signál, že chce přídavek. ()

Marek1991

Časy keď sa mali ľudia starať skôr o to, aby chránili zvieratá v ich rodiskách, ale oni ich namiesto toho hubili a začalo sa prevážanie zvierat do zoologických záhrad, aby pobavili ľudí, ktorí ich inak nemali veľa šancí vidieť. Obyčajný a trocha nudný dokumentárny film. ()

RadimFišer

Kéž bych se ještě takto mohl dotknout lva, když vystrkuje ruku za mříže. Musely to být nádherné časy. Dnes jsou již přejedení a unavení, jako my lidi. A navíce k tomu jsou za sklem, nebo nervozně chodí kolem. Copak se v takovém světě dá žít? Je to opět pomalý film na jedno dvě podívání. Radši doporučuji film pokropený kropič. ()

Prince

Půlminutové "krmení" lva v londýnské zoologické zahradě - nic interesantního jsem na snímku nenašel, ale ony se ty začátky kinematografie špatně hodnotí... ()