Převtělení

Děsivý příběh o hotelu se strašnou minulostí. Zde se před 35 lety udál krvavý masakr. Filmový režisér se vrací ke scéně masové vraždy, aby přenesl děsivá zabití na filmové plátno. Začátek natáčení však ovlivní hrůzostrašné vize a noční můry členů štábu. Ten pravý osud si však musí každý prožít sám! (oficiální text distributora)

david666

Klasiský japonský horor. Jelikož jsem už jich viděl předtím spousty tak mě nepřipadla niajk zvláštní. Ani jsem se moc nebál - kromě scény v knihovně. Jinak mi připadá, že originalita japonských hororů vyprchává čím víc jich člověk vidí. Okamžik překvapení se vytratil. ()

bulawaio

4/10. Klasická japonská duchařina. Zase se snažil udělat někdo Über inteligentní horor, kde se prolínají časové, dějové i snové roviny. Výsledkem je jako vždy na první pokus dost těžko uchopitelný horor. Takže všem musím doporučit, ať se filmu věnuje od začátku nebo to nepochopíte, jak se to stalo přesně mně. Takže relativně dobré hodnocení dávám spíše za jednotlivé horor scény, které byly mnohdy opravdu povedené. Díky příběhu to ale jako celek ani moc nefunguje, pokud si nelibujete vyloženě v "the grudge" a podobných asijských cvičeních. ()

zynek

Vystrašilo, ale aby něják zaujmul děj a vše ty namíchané depresivní scény okolo to moc ne. Dávám 3 jen za ten strach, film jinak nic moc. A vůbec už tam nemusely být ty kecy u tech natáčení plus další na nic scény ale to by ten film musel mít s těží ani ne půl hodiny. Kdyby to bylo natočené nějakým způsobem že ta žena je v tom hotelu z nějakého důvodu a nebylo by to, že tam natáčejí film mohlo by to být ještě lepší. ()

Natura odpad!

blbost, nuda nuda a nuda možná trochu lekavej film ale děj sem vůbec nepochopil a akorát mě z tohodle filmu začala bolet hlava ()

YvLeZa odpad!

Neuvěřitelně zdlouhavé, nudné no prostě hrůza. Nějaké scény byly lehce předvídatelné, herci taky nic moc a děj no jak už tu uvádí uživatelka pode mnou, mělo to dobrý nápad, ale ještě to umět zrealizovat. Jedna scéna, která mi přišla docela dobrá, byla jen ze začátku s kamioňákem, který přejel muže a v lese se objevili ty obličeje. Jinak to bylo celé nuda a nuda a nuda. ()

vrch07256732

S odstupom času a vzhliadnutí iných vychytávok celkom príjemný soft horor (žiadne gore a podobne... trochu krvi na oblečení) od Japoncov. Väčšinou Japonci vedia prekvapiť či šokovať, tu sa nič také nedeje. Pomerne dynamický dej, zjavujú sa duchovia ku koncu celkom dobrá gradácia pár morfingových trikov cez počítač a thats it. Ako celok to u mňa celkom fungovalo ako nenáročná jednohubka, atmosféra OK, skôr by som to posunul smerom Thriller ako horor, ale to je vec názoru. Hororové prvky sú tu hojne zastúpené aj keď v soft podobe. ()

Pollini

Mám ráda horory v japonském stylu, i když jde o houby, desi me nepříjemná hudba, která tady byla, na rozdíl od jiných, opravdu dobrá. Příběh nic moc, ale zjevování duchů bylo odporné, jakož i přítomnost někoho cizího v blizkosti, no fuj! A moc se mi líbilo ztvárnění, výrazně detaily v našedlém prostředí, postupné slévání reality s neskutečným, konec taky nebyl k zahozen i. Nechtěla bych to vidět v noci. ()