Doctor a spol. se octnou v době boje mezi Nikolou Teslou a Thomasem Edisonem. Edison má navrch, jelikož je oblíbenější. Benzín do ohně přidá i fakt, že někdo zabíjí lidi Teslovým bezdrátovým proudem. (Varan)

Daniel2003

Takhle, není to vůbec špatný příběh. Doktorka je sice dost v pozadí, protože jí zastiňuje vynikající Tesla, ktrerý je bez diskuse tahačem tohohle dílu, ale její absence se tam stejně hodně odráží. Záporáci zajímaví, ale odfláklí a časy, kdy i jedna epizoda dokázala udělat skvělého záporáka jsou nadobro pryč. Ve výsledku tedy zajímavé naučné okénko, protože se o Teslovi divák dozví až překvapivě hodně, což v Doctorovi vždycky vítám, ale bohužel to nemá žádnou šťávu. ()

imaginer21

To jsou skoky. Zatímco při předcházející epizodě bych hledal nejbližší volný kýbl ke zvracení, tohle je zase jedno z toho nejlepšího s Jodie (ne-li nejlepší vůbec). Tak nějak... klasicky doktorské, jak to máme rádi. Praštěné, inteligentní a hlavně svěže zahrané bez příšerného (klasicky amerického) patosu. Tohle se nejvvíc blíží britskému Doktorovi. Tesla spíš než klasická jednohubková epizodní osobnost historie by si zasloužil povýšit na pravidelného parťáka v TARDIS. Kam se na něj hrabe celá současná trojice dohromady. Zdá se, že dvanáctá série bude zatím nebývale schizofrenická, co do kvality dílů... ()

Sadova302b50

Páni, pro mě jednoznačně nejlepší díl s novou doktorkou... konečně po více, než celé jedné sezóně mám upřímnou radost. A ano, tahla série je prostě houpačka - na rozdíl od přechozího chaotického, nepřehledného a scenáristicky totálně zmršeného zmetku měl tento díl naprosto jasný příběh, skvělé zapracování Tesly a Edisona a konečně se doktorka chovala jako doktor. Plné hodnocení. ()

SonGokussj

Nemám ve zvyku komentovat episody. Ale zde udělám výjimku... Takto velké hodnocení (3*) dávám kvůli brilantnímu obsazení Tesly a Edisona. V okamžiku, kdy se tam objevila napodobenina doktora with no boobs a její tlupa opadu, jejíž hlavní černý protagonista (nebo protagonistka?) řekl, cituji, "proč nás vůbec najali?", šlo všechno naprosto dop***le... S episodou Doctora Who, kde to nejlepší je, když tam není doktor, je něco špatně. Jakoždo poslední 2 sezóny celkově.. Štěstí za ty dva vědce. Roli si užili. Vše ostatní trash. ()