poster

Aréna

 • Itálie

  Arena

 • slovenský

  Aréna

Sci-Fi / Sportovní

Itálie / USA, 1989, 115 min

Režie:

Peter Manoogian

Kamera:

Mac Ahlberg

Hudba:

Richard Band

Producenti:

J. Larry Carroll

Střih:

Andy Horvitch
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kryton
  **

  Když se nebojuje, pak je film nudný a probíhají tam dialogy na hlavu. Pokud se však bojuje, pak je to celkem zábavná variace na Rockyho ve Vesmíru. Celkem se mi líbili emzáci a jejich masky. Armin Shimerman si tady vyzkoušel roli ve Vesmíru s maskou (zde krysomuže), kterou si zopakuje za 4 roky ve Star Trek: Hluboky Vesmír 9 (Quark).(27.11.2011)

 • Terva
  *

  4038 ?(23.4.2012)

 • dr.horrible
  **

  Nehorázny trash.Ale vážne že výstavný.Kľudne by mohol slúžiť ako definícia slova papundekel; navyše vykráda čo sa dá a všetko v ňom; od výpravy,cez scenár,až k tomu čo býva normálne nazývané hereckými výkonmi; je lacné,až to bolí.Paradoxne preto som film sledoval.Stiahol som ho vlastne len kvôli tomu hustému modrému mimozemšťanovi z coveru,ale čo?Vôbec sa vo filme neobjaví!A mimozemšťania vôbec sú tu nudní.Od začiatku do konca síce nezlezú z obrazovky,ale väčšinou len tí nudní.Ten štvorruký,alebo Rogorovi pomocníci alebo banda ukrutných televíznych hercov a ten modrý z coveru nikde; Horn sa objaví možno päť krát; a súbojov (o ktorých to celé malo byť) je tiež zhruba toľko.Dve hviezdičky dávam vlastne práve za tú lacnosť (celkom sranda nato pozerať) a za super príšeru z tréningovej scény.Inak nuda. PS: Aby sa nepovedalo že kradli len oni: Baz Luhrmann napríklad odtiaľto skopíroval svoju zelenú vílu :D(21.2.2013)

 • Karamanlis
  ***

  Pozerateľné a miestami aj zábavné osemdesiatkové béčko. Chápem, že súčasnému mladému divákovi môže byť tento akčný sci-fi kúsok jedine tak na smiech, ale naša generácia počas video éry vyrastala práve na takýchto beznádejných trashoch...(1.8.2014)

 • Radyo
  *

  Když jsem v roce 1991 viděl trailer k této sci-fi, připadalo mi to, že musí jít nutně o jednu s nejlepších sci-fi všech dob. Ani nevím proč jsem měl ten dojem. Každopádně když jsem pak ten film asi o 3 roky později skutečně viděl, musel jsem konstatovat, že stupidity jsou prostě nesmrtelné. Ta hvězdička je za trailer.(25.7.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace