poster

Aréna

 • Itálie

  Arena

 • slovenský

  Aréna

Sci-Fi / Sportovní

Itálie / USA, 1989, 115 min

Režie:

Peter Manoogian

Kamera:

Mac Ahlberg

Hudba:

Richard Band

Producenti:

J. Larry Carroll

Střih:

Andy Horvitch

Scénografie:

Giovanni Natalucci
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  *

  Když jsem v roce 1991 viděl trailer k této sci-fi, připadalo mi to, že musí jít nutně o jednu s nejlepších sci-fi všech dob. Ani nevím proč jsem měl ten dojem. Každopádně když jsem pak ten film asi o 3 roky později skutečně viděl, musel jsem konstatovat, že stupidity jsou prostě nesmrtelné. Ta hvězdička je za trailer.(25.7.2002)

 • Karamanlis
  ***

  Pozerateľné a miestami aj zábavné osemdesiatkové béčko. Chápem, že súčasnému mladému divákovi môže byť tento akčný sci-fi kúsok jedine tak na smiech, ale naša generácia počas video éry vyrastala práve na takýchto beznádejných trashoch...(1.8.2014)

 • Tommassi3
  ***

  "Já to nechápu !!" - "Jo, to buď rád.." ;) Že Zemák nemusí být jen brambora či autobus současného prezidenta, ale i hanlivé označení člověka od emzáků, dokazuje Rocky (v hlubokém vesmíru) 9, který se v rukou poctivého brakmastera Petera Manoogiana mění v až nečekaně zábavný biják z dob, kdy ještě CGI samotné platilo za scifi..(19.11.2016)

 • Terva
  *

  4038 ?(23.4.2012)

 • choze
  ***

  V pubertě jsem měl tento film spolu s jinou nesmrtelnou B-klasikou SADOREM, VLÁDCEM VESMÍRU stočený z videopůjčovny na jednu kazetu a i když jsem v té době žral něco úplně jiného, nebylo to zlé. Na nic si to nehraje, má to spád a hlavně je to natočené s nadsázkou a takový film není nikdy opravdu špatný. No a pak je tu ta úžasná kost Claudia Christian, na jejíchž bijácích jako TAJEMNÉ ZLO nebo MANIAC COP II jsem vyrostl a která se tu roztrénovala pro svou životní roli v BABYLONU 5 (který mě paradoxně totálně minul). V mém hodnocení je trocha nostalgie, ale taky vědomí, že jde o nezávadnou zábavu pro dvanáctileté kluky, která se necpe mezi nějaké VESMÍRNÉ ODYSSEY a BLÍZKÁ SETKÁNÍ TŘETÍHO DRUHU, ale prostě se jen v rámci nízkého rozpočtu snaží pobavit, což se jí dle mého daří. Nevím, jak by se mi to líbilo dnes, ale zmíněný SADOR mě spolehlivě chytl i po těch letech.(3.1.2006)

 • - Hoci bol film dokončený v roku 1988, do distribúcie v USA sa dostal až o 3 roky neskôr, v roku 1991. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace