Aréna

J. Larry Carroll

Andy Horvitch

Scénografie:

Giovanni Natalucci

Tak zas takova kokotina, jak jsem podle hodnoceni cekal, to nebyla, nicmene porad to je becko jak svin. Jenze ona je to vlastne takova variace na Rockyho, akorat v budoucnosti, kdy nepratele jsou ruzny druhy mimozemstanu a ackoliv souboje pusobi spis usmevne, zabavi to celkem slusne. Bohuzel, kdyz se zrovna nebojuje, tak film misty lehce nudi a herci to rozhodne neutahnou, jedinej, kdo mi prisel v pohode, je zaporak Marc Alaimo. Ale ty 3* to nakonec da.(7.6.2008)

• pepo

je to béčko?je to céčko?je to Intersonic!dúfam že to pochopíte ak nie tak...tento film je kravina a vyhýbajte sa jej!(9.5.2003)

"Já to nechápu !!" - "Jo, to buď rád.." ;) Že Zemák nemusí být jen brambora či autobus současného prezidenta, ale i hanlivé označení člověka od emzáků, dokazuje Rocky (v hlubokém vesmíru) 9, který se v rukou poctivého brakmastera Petera Manoogiana mění v až nečekaně zábavný biják z dob, kdy ještě CGI samotné platilo za scifi..(19.11.2016)

• dr.horrible

Nehorázny trash.Ale vážne že výstavný.Kľudne by mohol slúžiť ako definícia slova papundekel; navyše vykráda čo sa dá a všetko v ňom; od výpravy,cez scenár,až k tomu čo býva normálne nazývané hereckými výkonmi; je lacné,až to bolí.Paradoxne preto som film sledoval.Stiahol som ho vlastne len kvôli tomu hustému modrému mimozemšťanovi z coveru,ale čo?Vôbec sa vo filme neobjaví!A mimozemšťania vôbec sú tu nudní.Od začiatku do konca síce nezlezú z obrazovky,ale väčšinou len tí nudní.Ten štvorruký,alebo Rogorovi pomocníci alebo banda ukrutných televíznych hercov a ten modrý z coveru nikde; Horn sa objaví možno päť krát; a súbojov (o ktorých to celé malo byť) je tiež zhruba toľko.Dve hviezdičky dávam vlastne práve za tú lacnosť (celkom sranda nato pozerať) a za super príšeru z tréningovej scény.Inak nuda. PS: Aby sa nepovedalo že kradli len oni: Baz Luhrmann napríklad odtiaľto skopíroval svoju zelenú vílu :D(21.2.2013)

• Radyo

Když jsem v roce 1991 viděl trailer k této sci-fi, připadalo mi to, že musí jít nutně o jednu s nejlepších sci-fi všech dob. Ani nevím proč jsem měl ten dojem. Každopádně když jsem pak ten film asi o 3 roky později skutečně viděl, musel jsem konstatovat, že stupidity jsou prostě nesmrtelné. Ta hvězdička je za trailer.(25.7.2002)

• - Hoci bol film dokončený v roku 1988, do distribúcie v USA sa dostal až o 3 roky neskôr, v roku 1991. (beso74)