Aréna

Richard Band

J. Larry Carroll

Andy Horvitch
  • pepo

je to béčko?je to céčko?je to Intersonic!dúfam že to pochopíte ak nie tak...tento film je kravina a vyhýbajte sa jej!(9.5.2003)

• dr.horrible

Nehorázny trash.Ale vážne že výstavný.Kľudne by mohol slúžiť ako definícia slova papundekel; navyše vykráda čo sa dá a všetko v ňom; od výpravy,cez scenár,až k tomu čo býva normálne nazývané hereckými výkonmi; je lacné,až to bolí.Paradoxne preto som film sledoval.Stiahol som ho vlastne len kvôli tomu hustému modrému mimozemšťanovi z coveru,ale čo?Vôbec sa vo filme neobjaví!A mimozemšťania vôbec sú tu nudní.Od začiatku do konca síce nezlezú z obrazovky,ale väčšinou len tí nudní.Ten štvorruký,alebo Rogorovi pomocníci alebo banda ukrutných televíznych hercov a ten modrý z coveru nikde; Horn sa objaví možno päť krát; a súbojov (o ktorých to celé malo byť) je tiež zhruba toľko.Dve hviezdičky dávam vlastne práve za tú lacnosť (celkom sranda nato pozerať) a za super príšeru z tréningovej scény.Inak nuda. PS: Aby sa nepovedalo že kradli len oni: Baz Luhrmann napríklad odtiaľto skopíroval svoju zelenú vílu :D(21.2.2013)

Pozerateľné a miestami aj zábavné osemdesiatkové béčko. Chápem, že súčasnému mladému divákovi môže byť tento akčný sci-fi kúsok jedine tak na smiech, ale naša generácia počas video éry vyrastala práve na takýchto beznádejných trashoch...(1.8.2014)

• Terva

4038 ?(23.4.2012)

Tak zas takova kokotina, jak jsem podle hodnoceni cekal, to nebyla, nicmene porad to je becko jak svin. Jenze ona je to vlastne takova variace na Rockyho, akorat v budoucnosti, kdy nepratele jsou ruzny druhy mimozemstanu a ackoliv souboje pusobi spis usmevne, zabavi to celkem slusne. Bohuzel, kdyz se zrovna nebojuje, tak film misty lehce nudi a herci to rozhodne neutahnou, jedinej, kdo mi prisel v pohode, je zaporak Marc Alaimo. Ale ty 3* to nakonec da.(7.6.2008)