poster

Aréna

 • Itálie

  Arena

 • slovenský

  Aréna

Sci-Fi / Sportovní

Itálie / USA, 1989, 115 min

Režie:

Peter Manoogian

Kamera:

Mac Ahlberg

Hudba:

Richard Band

Producenti:

J. Larry Carroll

Střih:

Andy Horvitch
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ***

  Tak zas takova kokotina, jak jsem podle hodnoceni cekal, to nebyla, nicmene porad to je becko jak svin. Jenze ona je to vlastne takova variace na Rockyho, akorat v budoucnosti, kdy nepratele jsou ruzny druhy mimozemstanu a ackoliv souboje pusobi spis usmevne, zabavi to celkem slusne. Bohuzel, kdyz se zrovna nebojuje, tak film misty lehce nudi a herci to rozhodne neutahnou, jedinej, kdo mi prisel v pohode, je zaporak Marc Alaimo. Ale ty 3* to nakonec da.(7.6.2008)

 • pepo
  *

  je to béčko?je to céčko?je to Intersonic!dúfam že to pochopíte ak nie tak...tento film je kravina a vyhýbajte sa jej!(9.5.2003)

 • Kryton
  **

  Když se nebojuje, pak je film nudný a probíhají tam dialogy na hlavu. Pokud se však bojuje, pak je to celkem zábavná variace na Rockyho ve Vesmíru. Celkem se mi líbili emzáci a jejich masky. Armin Shimerman si tady vyzkoušel roli ve Vesmíru s maskou (zde krysomuže), kterou si zopakuje za 4 roky ve Star Trek: Hluboky Vesmír 9 (Quark).(27.11.2011)

 • Radyo
  *

  Když jsem v roce 1991 viděl trailer k této sci-fi, připadalo mi to, že musí jít nutně o jednu s nejlepších sci-fi všech dob. Ani nevím proč jsem měl ten dojem. Každopádně když jsem pak ten film asi o 3 roky později skutečně viděl, musel jsem konstatovat, že stupidity jsou prostě nesmrtelné. Ta hvězdička je za trailer.(25.7.2002)

 • corpsy
  ***

  Vyšperkované sci-fi béčko a totálny blábol v jednom. Vo svojom druhu naprosto dokonalé. 100 dolárový herci ( aj keď je tu dosť známych ksichtov ), 10 dolárové kulisy, 10 centové triky a nulový scenár. A ak vám povie niečo meno producenta Charlesa Banda, tak budete v obraze.(15.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace