poster

Aréna

 • Itálie

  Arena

 • slovenský

  Aréna

Sci-Fi / Sportovní

Itálie / USA, 1989, 115 min

Režie:

Peter Manoogian

Kamera:

Mac Ahlberg

Hudba:

Richard Band

Producenti:

J. Larry Carroll

Střih:

Andy Horvitch
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kryton
  **

  Když se nebojuje, pak je film nudný a probíhají tam dialogy na hlavu. Pokud se však bojuje, pak je to celkem zábavná variace na Rockyho ve Vesmíru. Celkem se mi líbili emzáci a jejich masky. Armin Shimerman si tady vyzkoušel roli ve Vesmíru s maskou (zde krysomuže), kterou si zopakuje za 4 roky ve Star Trek: Hluboky Vesmír 9 (Quark).(27.11.2011)

 • corpsy
  ***

  Vyšperkované sci-fi béčko a totálny blábol v jednom. Vo svojom druhu naprosto dokonalé. 100 dolárový herci ( aj keď je tu dosť známych ksichtov ), 10 dolárové kulisy, 10 centové triky a nulový scenár. A ak vám povie niečo meno producenta Charlesa Banda, tak budete v obraze.(15.11.2011)

 • choze
  ***

  V pubertě jsem měl tento film spolu s jinou nesmrtelnou B-klasikou SADOREM, VLÁDCEM VESMÍRU stočený z videopůjčovny na jednu kazetu a i když jsem v té době žral něco úplně jiného, nebylo to zlé. Na nic si to nehraje, má to spád a hlavně je to natočené s nadsázkou a takový film není nikdy opravdu špatný. No a pak je tu ta úžasná kost Claudia Christian, na jejíchž bijácích jako TAJEMNÉ ZLO nebo MANIAC COP II jsem vyrostl a která se tu roztrénovala pro svou životní roli v BABYLONU 5 (který mě paradoxně totálně minul). V mém hodnocení je trocha nostalgie, ale taky vědomí, že jde o nezávadnou zábavu pro dvanáctileté kluky, která se necpe mezi nějaké VESMÍRNÉ ODYSSEY a BLÍZKÁ SETKÁNÍ TŘETÍHO DRUHU, ale prostě se jen v rámci nízkého rozpočtu snaží pobavit, což se jí dle mého daří. Nevím, jak by se mi to líbilo dnes, ale zmíněný SADOR mě spolehlivě chytl i po těch letech.(3.1.2006)

 • Terva
  *

  4038 ?(23.4.2012)

 • Karamanlis
  ***

  Pozerateľné a miestami aj zábavné osemdesiatkové béčko. Chápem, že súčasnému mladému divákovi môže byť tento akčný sci-fi kúsok jedine tak na smiech, ale naša generácia počas video éry vyrastala práve na takýchto beznádejných trashoch...(1.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace