Aréna

• Česko Aréna: Souboj monster (neoficiální název) (více)

Píše se rok 4038. Ve vesmíru vládne násilí, které je soustředěno v jediném pojmu – boj a vítězství v Aréně. Arénu společně s přidruženým impériem hazardu, drog a neřesti ovládá zlý Rogor. Brutální show na život a na smrt, ve kterém soutěží entity z různých galaxií, je přenášena televizí do celého vesmíru. Má vůbec Steven Armstrong (Satterfield) nějakou šanci proti hrozivým protivníkům? Podporou je mu trenér Shorty a sličná Quinn (Christian). (J.Connor)

Joll

Jak já se na ten film těšíl jako malej! když jsem viděl od intersonicu upoutávky běhal jsem do půjčovny skoro každý den esi už to nemají:) Ale už tenkrát jsem byl lehce zklamán a dnes mohu říct že před odpadem to zachránilo jen mé tehdejší nadšení:D ()

AxelWers

Film som videl pred vyše 15 rokmi, takže si pamätám len málo. Vtedy to mohol byť dobrý sci-fi, ale dnes už by to bolo o dosť slabšie. Béčko ako vyšité. ()

Psycho.R

Musím pochválit tvůrce Mašek a kostýmů, že se snažili o velkou škálu bytostí a oděvů. Zbytek je však lichý. Tento film jsme mívali na VHS, ale já měl zákaz na něj koukat, prý pro přílišnou brutalitu. Teď jsem Arénu konečně shlédl a nevím, kde tam brutalita je. Souboje vypadají, jako koukat na herní Mortal Kombat, ale kamera by byla kousek za borcem, aby přez něj nebyla vidět prkenost a to, že se skutečně nebijí. Příběh není téměř žádný, nikde není vysvětleno, co to znamená být šampion vesmíru v tříkolovém zápase, který má zhruba váhu jednoho zápasů v Karate kidovi. Hodně laciné, ale na to jedno shlédnutí to šlo. ()