Pro studenty elitní školy Spenser Academy jsou členové spolku Synové Ipswiche ti nejzkaženější studenti na škole. Ale to není jediné, co mají společného. Tito čtyři přátelé spolu sdílejí ještě jedno 300 let staré tajemství. Ve skutečnosti jsou totiž čarodějové - mladí následovníci čarodějnického sabatu ze 17. století. Takže když se z dlouhého vyhnanství nečekaně vrací pátý člen spolku a hrozí zabitím jejich blízkých, všichni si uvědomují, že musí čelit velmi silnému nepříteli, který má dost síly nejen na to, aby je oslabil, ale aby jejich sílu získal sám pro sebe. (oficiální text distributora)

Heroine

I když je to fakt hoooodně stupidní, nemůžu tomu dát odpad!, protože jsem se vcelku bavila. Koukala jsem hluboko v noci, nemohla jsem spát, a tohle mi přišlo celkem vhod. ()

Wolvie

Hodně trapný pokus o hoprorové fantasy,které totálně zabíjí scénář a toporní hezounci v hlavních rolích.Na celém filmu je pak vůbec nejsmutnější,že jej točil Renny Harlin,který má na kontě pecky typu Smrtonosné pasti 2 a Cliffhangera.No jo,takhle skončili ti nejlepší tvůrci osmdesátkové akce,u béček,která nikoho nezajímají.Bylo by lepší,kdyby šli o důchodu,tohle je vskutku nedůstojné... ()

MickeyStuma

Před zhlédnutím tohoto snímku je zapotřebí okamžitě zapomenout na Harryho Pottera a jeho pozitivní kukuč. Jedná se totiž taktéž o film o určité elitní čarodějnické škole, avšak charakterově s těmi nejzkaženějšími studenty. Námětově tu máme 300 let staré tajemství, které vlivem různých událostí a vývoje vede až k finální rozhodující bitvě. Přijatelná stopáž nedává šanci děj nějak natahovat a zbytečně odbočovat. Příběh se vyvíjí svým tempem a pomaličku nabírá na obrátkách. Co se týče vizuální stránky, určité chybičky by se jistojistě někde našly, ale jinak se nejedná o nic nepovedeného. Filmy o čarodějích nikdy neměly moc na růžích ustláno a výjimka není ani i tohoto filmu. To bude asi tím, že se očekává krvavá řež, ale to se bohužel musí jinam. Tohle je zcela o něčem jiném. Snímek rozhodně má svůj určitý potenciál. ()

plk.Lukas

Výborná muzika, která doprovází celý film jen umocňuje vcelku povedený počin. Film je trošinku předvídatelný, ale zhlédnutí určitě doporučuji. ()

Ronyk7

Mně se Harlinovy filmy líbí. Akce i efekty jsou na vysoké úrovni jen ten příběh pokulhává, ale to mě až tak nezajímá. Slušná zábava. 21.08.2007 ()

savage3303

Celkom zaujímavý filmík. Ja som fajn zabavil. Miestami napínavé, fajn hudba, zopár scén bolo slušných a prekrásne dievčatá. Záverečný súboj bol dosť biedny a chabý. Ale aj napriek tomu si to zaslúži 3*. ()

cogi

Musím upřimně říct, že tenhle snímek se může pochlubit nejakčnější úvodní znělkou. .. jinak hodnocení movie: .. škoda, že tvůrci více nepropracovali námět filmu (by potom mohli apelovat na čtyři hvězdičky) ()

BLADER

Ako video-béčko to možno ešte celkom obstojí, ale keď vezmem do úvahy, aký nudný a rozťahaný tento film vlastne je, zistím, že žiadna výhra to teda nie je a oproti súčasným európskym hororom pôsobí dosť smiešne. ()

Henry Morgan

Já jsem teda prošvihnul začátek, nicméně musím říct, že jsem se rychle rozkoukal a film si užil. No slovo užil´je možná zavádějící, protože evokuje představu skvělého zážitku a tohle byl průměrný film, kde akční prvky jako zbraně a nože vystřídaly čáry a máry, což přidalo teda na kvalitě. Obsazení modelingové agentury do hlavních rolí je asi vtipný trik, jak přitáhnout šírší spektrum diváků, ale já osobně si myslím, že mohli klukum zaplatit kurz herectví místo fitnes trenérů. Celkově to hodnotím kladně, i když kvalita odpovídala vysílacímu času. ()

Skautka

Je ovšem pravda, že pro mě jako ženu je výrazným bodem ve filmu krásný muž. :D :D Což vždycky přidává alespoň o jednu hvězdičku. ()