Hluboko v gangu

Waist Deep

Hlboko v gangu

Akční / Drama / Thriller / Krimi

USA, 2006, 92 min

Dobrý film, se šťastným koncem. Slušné akce. 60%(30.12.2009)

Rozmýšlel jsem se, jestli mám dát tři, nebo čtyři hvězdy. Nakonec jsem dal tři, protože atmosféra ghetta, ovládaného "mocným" Bigem, nebyla vůbec žádná. Takže člověk měl pocit, že i on jakožto bílý turista, by se tam v klidu mohl pohybovat s foťákem a vesele si fotit prodej drog. The Game si odbyl premiéru filmového herce, bohužel jsem mu nevěřil ani jeho zdeformovaný obličej, natož jeho tvrdost. Konec na pláži mě už odrovnal. Přesto je to kvalitní černošský film s tradičním příběhem, který je zde alespoň zábavně vykreslený. 60%(19.10.2008)

Průměrná negrovina, která neurazí, ale taky z toho nebudu metat kozelce. Ale je to lepší průměr, lepší než většina filmů o gangách (o gangech, o ganzích).(5.11.2008)

• castor

Další z řady cool záležitostí se slibným rozjezdem, ve které se natřásají polonahé děvy a urostlí chlapíci a která se od začátku tváří jako atmosférický thriller, ale přehoupne se do vod nezáživných, až místy otravných, bez špetky autorského vkladu. Naši hrdinové se vzápětí jen přemisťují z místa A do místa B, pronášejí rádoby životní pravdy, poslouchají cool hudbu a dokola vypráví své příběhy, jak a koho už v nebezpečném světě ztratili.(21.10.2007)

• Pro-EaZzy

Z úvodní situce to byla ukázková one-man show. Posléze se však film překlene do ničím nepřekvapujícího děje s neskutečně prosťoučkou premisou. Film si snaží udržet tempo seč může, ale je to příliš vyumělkované na to, aby to fungovalo. Vondie Curtis-Hall si asi dal za úkol jediné a to hrát na prvotní efekt, neboť hledat nějaký druhotný plán o tom se snad nedá ani mluvit. Po shrnutí se jedná o akční film s tradičním příběhem (otec se snaží zachránit svého syna), do nějž je zasazena romantická linka.(28.1.2009)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 6. (Zdroj: ČSFD.cz)