Hluboko v gangu

Warren Alan Young

Kostýmy:

Marie France
  • castor

Další z řady cool záležitostí se slibným rozjezdem, ve které se natřásají polonahé děvy a urostlí chlapíci a která se od začátku tváří jako atmosférický thriller, ale přehoupne se do vod nezáživných, až místy otravných, bez špetky autorského vkladu. Naši hrdinové se vzápětí jen přemisťují z místa A do místa B, pronášejí rádoby životní pravdy, poslouchají cool hudbu a dokola vypráví své příběhy, jak a koho už v nebezpečném světě ztratili.(21.10.2007)

Verdikt: Typek si jede autem se svym synem, pribehne gangsta, vyhodi ho z auta a odjizdi i synem pryc. Typek na nic neceka, vytahne bouchacku a nasleduje hledani ztraceneho (doslova) syna. Bonus = The Game jako nejvetsi zabijacky gangsta ve meste + super hudba.(28.2.2007)

Niekedy to proste človeku sadne a podobných oddychovačiek sa v poslednej dobe tak často netočí. Celé je to len obyčajná, ale cool hudobne, akciou a nejakým tým nápadom nabúchaná negerská príjemná vypínačka. Je síce až rádoby trápne ako sa na niektorých mistach snaží prejsť do vyšších, vážnejších vôd, no snaha sa cení. Za zmienku teda stojí hlavne hudba. Hip-hop síce nie je moja srdcovka, no pár bassov sadlo presne. A ja som sa pobavil Hlavne vďaka Tyreseovi. Ešte by ma zaujímalo, či vôbec niekto zo štábu bol inej ako čiernej pleti. Vo filme boli snáď dve biele postavy :). 75%.(15.1.2007)

Rozmýšlel jsem se, jestli mám dát tři, nebo čtyři hvězdy. Nakonec jsem dal tři, protože atmosféra ghetta, ovládaného "mocným" Bigem, nebyla vůbec žádná. Takže člověk měl pocit, že i on jakožto bílý turista, by se tam v klidu mohl pohybovat s foťákem a vesele si fotit prodej drog. The Game si odbyl premiéru filmového herce, bohužel jsem mu nevěřil ani jeho zdeformovaný obličej, natož jeho tvrdost. Konec na pláži mě už odrovnal. Přesto je to kvalitní černošský film s tradičním příběhem, který je zde alespoň zábavně vykreslený. 60%(19.10.2008)

Dakší jeden z nigga movies, kde bych nedokázal spočíta, kolik tam vlastně bylo černochů. Bylo jich vážně moc a takovéto filmy ja děsně rád. Je to vždycky cool záležitost s úžasnou hip hopovou hudbou. Scénáře většinou jsou nic moc, ale tento bych řekl, že má hlavu i patu. Film si celkem slušně drží tempo už od skvělého začátku. Jen bych si možná odpustil ten dojemný a krásný konec. Ne jenže se jedná o akční thriller, ale určitě bych v tomto snímku našel i dobré drama. Hluboko v gangu má jeden z nejlepších soundtracků, co jsem za poslední dobu slyšel, protože to je takový ten pravý hip hop, žádný, že komerční hip hop. Song jako je " Guttaville " nemá vážně chybu, jedná se o perfektní instro. Herecké výkony byli taky docela solidní. Tyrese Gibson je frajer a tato role měla prokázat, jestli vážně umí hrát. A umí!!! Jako hlavní gangster v tomto filmu se předvedla rappová hvězda a hlavně hlavní hater G-unit! Ano, mluvím o rapperovi The Game, který hrál toho parchanta fakt skvěle. Jak už jsem napsal, je velká škoda toho konce. Jinak se jedná o nadprůměrný film!!!(22.4.2008)