poster

Hluboko v gangu

 • USA

  Waist Deep

 • Slovensko

  Hlboko v gangu

Akční / Drama / Thriller / Krimi

USA, 2006, 97 min

Scénář:

Darin Scott

Kamera:

Shane Hurlbut
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $21,344,312Tržby Celosvetovo $21,353,303Tržby za predaj DVD v USA $24,277,658 //počet predaných kusov 1,430,295║ Prvá polovica ešte ako tak sa niesla v norme, keď začal pátrať Tyrese Gibson po synovi ale potom keď začal kradnúť peniaze pouličným gangom a dokonca vykrádať banky sa to zmenilo na neskutočne smiešnu frašku. /40%/(4.5.2010)

 • Marek1991
  *

  Americká povrchná hlúposť, plná pózerských rečí, konaní, ktorá okúzľuje krásnou Meagan Good, ale ako film je to chyba. Ešte aby som nezabudol, tak to malo jednu dobrú melódiu, ale inak je to jeden z tých násilných komerčných filmov, ktoré ma neoslovujú.(29.3.2013)

 • Tuxedo
  **

  Úvodní akce a situace jsou velmi slušné a slibují mnohé (podobnost s filmy Davida Ayera čistě náhodná?), bohužel svým závazkům nemohl film nakonec dostát, když se ve zbytku spolehl na všední příběh s ploše napsanými i zahranými postavami a přidal k tomu ještě pár klišé a nelogičností.(20.4.2008)

 • Pro-EaZzy
  **

  Z úvodní situce to byla ukázková one-man show. Posléze se však film překlene do ničím nepřekvapujícího děje s neskutečně prosťoučkou premisou. Film si snaží udržet tempo seč může, ale je to příliš vyumělkované na to, aby to fungovalo. Vondie Curtis-Hall si asi dal za úkol jediné a to hrát na prvotní efekt, neboť hledat nějaký druhotný plán o tom se snad nedá ani mluvit. Po shrnutí se jedná o akční film s tradičním příběhem (otec se snaží zachránit svého syna), do nějž je zasazena romantická linka.(28.1.2009)

 • Smok
  **

  Podpriemer... Mám pocit, že všetko toto som už kdesi (nielen) raz videl...(11.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace