Hluboko v gangu

Hlboko v gangu

Akční / Drama / Thriller / Krimi

USA, 2006, 92 min

• prome

Ze slibně rozjíždějícího filmu se po půl hodině stalo nudné a nepřekvapující standartní americké klišé. Když jsme se na to s přáteli koukali, tak abychom se trochu zabavili, tak jsme se vsázeli, jestli přijde nějaký výbuch. Naštěstí byl.(23.2.2007)

Verdikt: Typek si jede autem se svym synem, pribehne gangsta, vyhodi ho z auta a odjizdi i synem pryc. Typek na nic neceka, vytahne bouchacku a nasleduje hledani ztraceneho (doslova) syna. Bonus = The Game jako nejvetsi zabijacky gangsta ve meste + super hudba.(28.2.2007)

Dakší jeden z nigga movies, kde bych nedokázal spočíta, kolik tam vlastně bylo černochů. Bylo jich vážně moc a takovéto filmy ja děsně rád. Je to vždycky cool záležitost s úžasnou hip hopovou hudbou. Scénáře většinou jsou nic moc, ale tento bych řekl, že má hlavu i patu. Film si celkem slušně drží tempo už od skvělého začátku. Jen bych si možná odpustil ten dojemný a krásný konec. Ne jenže se jedná o akční thriller, ale určitě bych v tomto snímku našel i dobré drama. Hluboko v gangu má jeden z nejlepších soundtracků, co jsem za poslední dobu slyšel, protože to je takový ten pravý hip hop, žádný, že komerční hip hop. Song jako je " Guttaville " nemá vážně chybu, jedná se o perfektní instro. Herecké výkony byli taky docela solidní. Tyrese Gibson je frajer a tato role měla prokázat, jestli vážně umí hrát. A umí!!! Jako hlavní gangster v tomto filmu se předvedla rappová hvězda a hlavně hlavní hater G-unit! Ano, mluvím o rapperovi The Game, který hrál toho parchanta fakt skvěle. Jak už jsem napsal, je velká škoda toho konce. Jinak se jedná o nadprůměrný film!!!(22.4.2008)

Niekedy to proste človeku sadne a podobných oddychovačiek sa v poslednej dobe tak často netočí. Celé je to len obyčajná, ale cool hudobne, akciou a nejakým tým nápadom nabúchaná negerská príjemná vypínačka. Je síce až rádoby trápne ako sa na niektorých mistach snaží prejsť do vyšších, vážnejších vôd, no snaha sa cení. Za zmienku teda stojí hlavne hudba. Hip-hop síce nie je moja srdcovka, no pár bassov sadlo presne. A ja som sa pobavil Hlavne vďaka Tyreseovi. Ešte by ma zaujímalo, či vôbec niekto zo štábu bol inej ako čiernej pleti. Vo filme boli snáď dve biele postavy :). 75%.(15.1.2007)

Ze začátku to vypadalo zajímavě. Propuštěný vězeň, který našel slušnou práci je nucen z ní odejít a dojet pro svého syna, cestou domů je mu auto i se synem ukradeno a on dostává šanci syna vykoupit za velký obnos. Jeho cesta za záchranou syna je trnitá a pomůže mu i jedna vnadná prostitutka. To vše v hip hop stylu s trochou závěrečného sentimentu.(18.2.2007)