Hluboko v gangu

Darin Scott

Shane Hurlbut

Kostýmy:

Marie France

Dobrý film, se šťastným koncem. Slušné akce. 60%(30.12.2009)

Rozmýšlel jsem se, jestli mám dát tři, nebo čtyři hvězdy. Nakonec jsem dal tři, protože atmosféra ghetta, ovládaného "mocným" Bigem, nebyla vůbec žádná. Takže člověk měl pocit, že i on jakožto bílý turista, by se tam v klidu mohl pohybovat s foťákem a vesele si fotit prodej drog. The Game si odbyl premiéru filmového herce, bohužel jsem mu nevěřil ani jeho zdeformovaný obličej, natož jeho tvrdost. Konec na pláži mě už odrovnal. Přesto je to kvalitní černošský film s tradičním příběhem, který je zde alespoň zábavně vykreslený. 60%(19.10.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $21,344,312Tržby Celosvetovo $21,353,303Tržby za predaj DVD v USA $24,277,658 //počet predaných kusov 1,430,295║ Prvá polovica ešte ako tak sa niesla v norme, keď začal pátrať Tyrese Gibson po synovi ale potom keď začal kradnúť peniaze pouličným gangom a dokonca vykrádať banky sa to zmenilo na neskutočne smiešnu frašku. /40%/(4.5.2010)

Verdikt: Typek si jede autem se svym synem, pribehne gangsta, vyhodi ho z auta a odjizdi i synem pryc. Typek na nic neceka, vytahne bouchacku a nasleduje hledani ztraceneho (doslova) syna. Bonus = The Game jako nejvetsi zabijacky gangsta ve meste + super hudba.(28.2.2007)

// Production Companies: Rogue Pictures, Intrepid Pictures, Radar Pictures, RSVP Productions //(5.5.2011)