poster

Hluboko v gangu

 • USA

  Waist Deep

 • Slovensko

  Hlboko v gangu

Akční / Drama / Thriller / Krimi

USA, 2006, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Ze začátku to vypadalo zajímavě. Propuštěný vězeň, který našel slušnou práci je nucen z ní odejít a dojet pro svého syna, cestou domů je mu auto i se synem ukradeno a on dostává šanci syna vykoupit za velký obnos. Jeho cesta za záchranou syna je trnitá a pomůže mu i jedna vnadná prostitutka. To vše v hip hop stylu s trochou závěrečného sentimentu.(18.2.2007)

 • Marek1991
  *

  Americká povrchná hlúposť, plná pózerských rečí, konaní, ktorá okúzľuje krásnou Meagan Good, ale ako film je to chyba. Ešte aby som nezabudol, tak to malo jednu dobrú melódiu, ale inak je to jeden z tých násilných komerčných filmov, ktoré ma neoslovujú.(29.3.2013)

 • genetique
  ****

  Niekedy to proste človeku sadne a podobných oddychovačiek sa v poslednej dobe tak často netočí. Celé je to len obyčajná, ale cool hudobne, akciou a nejakým tým nápadom nabúchaná negerská príjemná vypínačka. Je síce až rádoby trápne ako sa na niektorých mistach snaží prejsť do vyšších, vážnejších vôd, no snaha sa cení. Za zmienku teda stojí hlavne hudba. Hip-hop síce nie je moja srdcovka, no pár bassov sadlo presne. A ja som sa pobavil Hlavne vďaka Tyreseovi. Ešte by ma zaujímalo, či vôbec niekto zo štábu bol inej ako čiernej pleti. Vo filme boli snáď dve biele postavy :). 75%.(15.1.2007)

 • Tuxedo
  **

  Úvodní akce a situace jsou velmi slušné a slibují mnohé (podobnost s filmy Davida Ayera čistě náhodná?), bohužel svým závazkům nemohl film nakonec dostát, když se ve zbytku spolehl na všední příběh s ploše napsanými i zahranými postavami a přidal k tomu ještě pár klišé a nelogičností.(20.4.2008)

 • Pro-EaZzy
  **

  Z úvodní situce to byla ukázková one-man show. Posléze se však film překlene do ničím nepřekvapujícího děje s neskutečně prosťoučkou premisou. Film si snaží udržet tempo seč může, ale je to příliš vyumělkované na to, aby to fungovalo. Vondie Curtis-Hall si asi dal za úkol jediné a to hrát na prvotní efekt, neboť hledat nějaký druhotný plán o tom se snad nedá ani mluvit. Po shrnutí se jedná o akční film s tradičním příběhem (otec se snaží zachránit svého syna), do nějž je zasazena romantická linka.(28.1.2009)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 6. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace