Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiální text distributora)

childe666

když se uprostřed noci probídíte a náhodou si pustíte Novu, tak dostane dvojitou dávku tohoto hnusu a z následného komatu se jen tak nedostranete... ()

Konys odpad!

Lenssen se asi koukal na Herucule Poirota, jinak si ty vousy neodkážu vysvětlit. Akorát, že Poirot vypadá, se svým sekáčským knírkem, prostě jako Hercule Poirot, tak Lenssen to nějak vylepšil a vypadá jako debil. Ale to nevadi Ingo....hlavně že si detektiv a máš všude kamery. ()

gu-staff

Co k tomu říct, to s ani hodnotit nedá. Ingo má knír, za kterej by dostal medaili na olympijádě, ale tim končí veškerá zajímavost. Jinak to opravdu není dobrý ani na zabití volný chvíle při čekání na zubaře..... ()

lisma odpad!

Mohl bych dát čestnou hvězdičku za Ingův knír. Ten by si možná zasloužil svou vlastní show (myšleno ten knír) a dokázal by pobavit. Ale tento něměcký seriál to nedokáže i kdyby měli kníry všichni jeho účastníci. ()

Neth

A ozbrojená pepřovým sprejem se vydala za cílovou osobou. Ccccccsssssss!! "Ááááááááá!" - no dokáže tomu někdo odolat? Odpad! za debilitu, pět hvězd za nechtěnou vtipnost, vycházejí vkusné tři. ()

imaginer21 odpad!

Ježiši, proč? Bože, za co nás trestáš? TV Nova, za co vás daňoví poplatníci platí? Vždyť tahle kombince sebeparodie a nepovedeného pokusu o reality je hanbou každé televize, která to nejen koupí, ale ještě k tomu nadabuje. Odpad nejodpadovatější. Fuj! ()

freEDelL odpad!

Možná je to dobrý seriál, ale naprosto mi uniká co se tam děje. Zdá se mi, že je to celé totálně mimo. Asi jsem moc hloupý na tyto seriály a pro jejich pochopení je třeba vyšší IQ. :-) ()

ElisD odpad!

Co je v sexu porno, je v krimi Lenssen! (Od prožitků, prostředí, kamery, autenticity, dialogů, dabingu, ...). Jen porno může uvolnit přetlaku, tento seriál ho vytváří... ()

blezg odpad!

Absolutně nejhorší věc, co jsem kdy koutkem oka spatřil. Škoda, že nejdou vymazat vzpomínky. To se nedá srovnávat ani s telenovelou, tohle je vrchol demence za posledních 20 století. Smím si odložit své boa? Boáááááááááááááá! ()

unclejack odpad!

Detektívna agentúra Lenssen a spol, všetko odhalí, všetko vyrieši. Prosím, nasledujúcich 22 minút vydržte sedieť na mieste a hlavne neprepínajte na niečo zmysluplné. ()