Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiální text distributora)

helousek odpad!

jsem schopna vydrzet neco jako kulisu, ale tohle fakt nenavidim..ta silena hudba, dabing...proc nas tim porad trapi?... ()

Rohla28

Tento seriál z německé produkce se dá brát různě. První pohled, jako kriminální reality show s podkladem od Eminema pro nahrání atmosféry, se řadí jednoznačně do odpadu. Ale! Pokud chcete tento film brát jako parodii, což zřejmě nebyl záměr producentů, tak je to na 5 hvězdiček, aspoň za mě. Věta "Vyšetřovatelé jsou překvapeni" mě vždy zaručeně rozesměje. To znamená, že výsledná známka je za 3 hvězdy. ()

tan odpad!

Sledování tohoto "nevím, jak to nazvat" může být pro někoho hlubokým erotickým zážitkem. Tak něják předpokládám, že je to nějaký zvláštní druh porna pro opravdové fajnšmekry, pokud ne, tak netuším, které cílové skupině je tento pořad určen. ()

huspenina33 odpad!

Ingo ma výborný vousy, jinak je super jak vše vyřeší za 15 minut a odhalí všechny mazaný i namazaný lumpy. Díl kdy nějaký opilý stavbyvedoucí vykořisťoval chudáka přistěhovalce a dokonce nutil jeho sestru k prostituci byl výborný :-) škoda že stavbyvedoucí byl pořád na mol jinak by ho chytili určitě dřív ()

Adyx odpad!

Mám asi zvláštní averzi vůči všem německým céčkovým krimi seriálům. Dobře, vůči všem německým seriálům, možná i filmům. Ale bez ohledu na to, tohle je prostě silně "zetkový" seriál, který si velmi nepřesvědčivě hraje na cosi jako krimi reality show. Z větší části je to natáčeno na amatérskou ruční kameru často i s nočním viděním. Dva hlavní vyšetřovatelé a Ingo (jejich boss) podávají velmi nepřesvědčivé "herecké výkony". Vřele nedoporučuji. I když je pravda, že člověk by měl mít přehled - bez zlého není dobré. Odpad! ()

vitek11 odpad!

Ten Lenssen je extrémě nesympatickej chlápek a všechno je to pitomě nahrané, připomíná mi to ty španělský telenovely. ()

noelgallagher odpad!

Lenssen a spol se snaží vypadat reálně, ale moc se jim to nedaří :D I pětileté dítě pochopí, že tam něco nehraje. Kdo viděl pochopí. ()

Jose...

13% ?? ........ Proboha, lidi, to prece nema byt mysleno vazne... berte to jako komedii - ja se u kazdyho dilu totalne rezu smichy :) ()

gremlin101 odpad!

I sledování reklam, nebo koukáni do zdi je záživnější, než koukat na tuhle srágoru..Jen si na tenhle "seriál" vzpomenu a je mi zle... ()

Baži

Dialogy jsou fakt masakr. Typická scéna je, když Tekin Kurtuluš drží v ruce velmi nenápadnou kameru a v podstatě říká podezřelému, že jde náhodou kolem, čímž křičí "já nejsem žádný detektiv!" ()