Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiální text distributora)

rt12 odpad!

Opravdu divné. Jakoby kriminalistický dokument, hraný snad největšími šmíráky na světě. Samotné příběhy byly vyloženě trapné. ()

stration odpad!

Nejhorší "kriminální" seriál na světě! Chvílemi jsem váhal, jestli oni ti filuti nemečtí si nedělají z nás srandu a celé to není parodie. NENÍ!!! Neuvěřitelně špatné všechno - scénář, vůbec celý styl "realistického" nasnímání, herci. To je prostě opravdu humus a největší sračka v dějinách tohoto žánru. To se přece nemůže nikomu líbit!? ()

Colonist odpad!

Výborně. Díky tomuto seriálu se v každém dílu dozvídáme, že Německo je plné úchylů, každý člověk chodí do nějakého erotického klubu a hlavně bývalá manželka muže A, který si nyní vzal ženu B, chodí s bývalým milencem ženy B. Přesně tyto věci se objeví v téměř každém dílu. Plus ještě "výborný" komentář jako "Vyšetřovatelka vyfotila podezřelého digitálním fotoaparátem" (to jsme si asi nevšimli, když jsme na to teď koukali). Scénář je neuvěřitelně stupidní a trapný a (ne)herci také! Ale jde se aspoň na účet tohoto skvostu dobře zasmát. ()

L_O_U_S odpad!

Pomsta Němců za ČESKOU SODU. Otřesná humusárna. Viděl jsem asi tři díly a největší gól byl, když jednu ženu obtěžovali úchylové v maskách velikonočních zajíčků. Souhlasím s ostatními, Lenssenův knír je fakt přísný. A jak někdo může věřit tomu, že jsou ty příběhy autentické, asi nepochopím. Mimochodem je na konci titulků uvedeno, že všechny případy byly vymyšleny. (304.) ()

kapsomut

Jste všichni ubohý kreteni... když čtu tychle komentáře, nevim jestli se mam smát, nebo bejt nasranej. Takový obohosti!!! Jeden jako druhý komentář totálně stejný... NO COMENT UŽ RADŠI !!! Jdetě se podívat na Pýchu a předsudek a mlčte. PROTESTATIVNĚ 5 * !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Carlossss odpad!

Ekel jak sviň. Tohle snad autoři nemysleli ani vážně. Taková trapná amatéřina... Němci byli vždycky hovada, ale tohle je vážně moc.. ()

maverick10 odpad!

ou. Ta autenticita, je tak autenticka, ze i autista pozna ze veskera autenticita neni autenticka ale vyumelkovana. A to uz neni autenticke. ()

Nuala odpad!

Tohle je prostě děs, který mě straší kdykoli omylem zapnu televizi v odpoledních hodinách. ble :( ()

SallyZen

Ale já bych to tak bledě neviděl. Ano! Sice je pravda, že se to snaží o nějakou tu autentičnost, která je dost nepovedená a jelikož to je kolikrát na jedno brdo, tak to postupem času dost pokulhává v originálnosti. Přesto si nemůžu pomoci, ale dříve mě to docela bavilo. Teď už tolik ne, ale za to "dříve" si to ty dvě hvězdy zaslouží. 35% ()

Bay_watch odpad!

Jako komedie perfektní (rozesmál mě už jen pohled na ten Lenssenův pěstěný furiantský knír)... jenže v popisu žánru není ani zmínka o tom, že by tato televizní anomálie měla dráždit moje bránice, a jako krimi by to byla urážka detektivního žánru, jelikož naivita, se kterou jsou jednotlivé případy "vyšetřovány", někdy hraničí až z demencí... Co s tím? ()

Abes odpad!

Viděl jsem asi pět minut a pochopil jsem. Tak tupé krimi je myslím i pro německy mluvicí obyvatelstvo velké sousto. Jo v Německu jsou asi kamery na každém rohu, spory mezi kriminalistou a kriminálníkem jsou snímány vždy z několika stanovisek. Simultánní dabing televize Nova tento kousek podtrhává. Lenssenův knír by si možná hvězdu zasloužil ale u našich sousedů asi nic neobvyklého, kašlu na to. ()

LTeez odpad!

Ty nahrané situace - zatčení, násilí, překvapení apod. mě neskutečně rozesmívají.... Nechápu,jak tomu může někdo doopravdy věřit.... ! ()

4daPeace odpad!

Verdikt: Jedna z největších odpadních záležitostí, která kdy byla vysílaná v ČR. A že k tomu zneužili hudbu z 8 Mile... hanba! ()

Trainspotter

SRAČKA, SRAČKA, SRAČKA!!! Je to vůbec možný, aby si "tvůrci" této sračky mysleli, že jsme takový idioti, aby jsme na takovou pitomost skočili??! "Autenticita", "exkluzivnost" a BLBOST fakt až na kost. ()