Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiální text distributora)

st.verka

Jsou to skutečné příběhy. Závidím těm lidem, co se dostali do nějakých potíží, že našli někoho, kdo jim obětavě pomohl, když policie ne. Sama nevím, na koho bych se já v takovém případě obrátila a mohla mu takhle důvěřovat. ()

st.jim odpad!

Od serialu "Lenssen & spol." rovnou na oční a po cz dubingu taky na ušní. Přísahám, že moje LCD se po odvysílání jednoho z dílu odmítalo hodinu zapnout. Tímto se mu moc omlouvám. :-D ()

Tyny

Seriál, na který jsem vždy jako malá spěchala domů ze školy, abych nepropásla ani jeden díl. Nemůžu tomu dát odpad. Lenssen na konci epizody vždy přiběhne a vše zachrání. Pohádka, která mně vždy bavila. ()

Redswif odpad!

Německé seriály, realityshow či co to má být se nám cíleně snaží vštípit jedinou pravdu a to že to němci vážně neumí:-( Na tomto pokusu nebolo reálné snad nic hercům se nedalo věřit vůbec nic a ani situce nebyli uvěřitelné a vše bylo tak nechutně přehrané, že jsem měl chuť se smát, a nebo plakat. Jak koliv jsem se snažil tot zařadit tak jsem se prostě nemohl trefit do žádného žánru. Jediné co člověk měl jisté bylo že ke konic se někdo porve, klientovi/ce půjde o život a hlavně skvělí němčouři to vše vyřeší! ()

T-pack odpad!

Tenhle seriál TV Nově sedí jako prdel na hrnec. Něco tak stupidního aby člověk pohledal. Amatérské záběry (nesmyslné) a zápletka (k smíchu) mi říkají, že to má vypadat jako realita, ovšem záměr se nějak nedaří. A tak nevím, co si o tom mám myslet. Vážně se to brát nedá, nikdo tomu neuvěří a komediální je na tom akorát ta zoufalost. A nemůžu brát vážně "kriminální" seriál, jehož znělka je mírně předělaný beat od double eMa, Luise Resta a Jeffa Basse XD ()

Nihlathak

Neoplývající moc velkou inteligencí ani kdovíjakými dialogy a scénářem, přeci jen ale třeba před filmařským seriálovým vkusem, citem a prozíravostí, jaké má Gemini, musí jeden "smeknout". ()

Jazzzz

Nepřispěji k potápění toto né zas tak hrozného seriálku... Sice nenabizí skoro nic co by mělo cokoliv společného s filmovým uměním, ale já se u něj někdy - UPOZORŇUJI NĚKDY dokonce i pousmál :-) Odpaad to není určitě - znám daleko horší braky! ()

sallyann odpad!

Co se asi odehrává za zavřenými dveřmi? Naši detektivové Katja a Tekin to jdou opatrně zjistit.... chce se mi brečet :D :D :D :D smíchy ()

Endyis odpad!

nebo třeba pět hvězd, já nevím...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD myslím že výstižněji to vyjádřit nejde.... ()

gjjm odpad!

Tenhle německý brak a samé dno kinematografie je až třicátý pátý nejhorší seriál? Asi největší humus z toho, co se v současné době vysílá v televizi. Urážka nejen žánru, ale i scénáristiky jako celku. Krimi o debilním, nesympatickém vyšetřovateli, který řeší debilní případy. Samozřejmě vždycky vše snadno odhalí, ale bez zápletky a prvku hádanky, bez kterého detektivka není detektivka. Plus neskutečně rušivý voiceoverový komentář, který má divákům - debilům vysvětlit duševní pochody podstav. Já bych tomu i odpustil dementní a naivní zápletky, klišoidní herce, dementní dabing, střih, kameru a tak dále. Ale za ten voiceover by si tvůrci zasloužili trest smrti. Prostě nechutná zrůdnost. ()

Aven odpad!

Ne nedávám odpad rád, ale v případě tohoto čehosi prostě nemůžu jinak. Ono to totiž není ani k smíchu, není tam náznak nadsázky a vážně se to tváří smrtelně vážně. ()

sahe odpad!

Když jsem to viděla poprví, říkala jsem si co to je za pořad... ovšem nedala jsem se zmást a poté pochopila jaká velká převelká p*****na to je... :-/ ()

Honzua

Tak takovou kadenci nemají někdy ani některé epizody britcomů, jenž ovšem májí v popisu žánru "Komedie" zatímco fakt, že Lenssen a spol je orazítkovaný jako nefalšované "Krimi" dodává tomuhle brutálnímu počinu korunu všeho humoru. ()

sskrblik odpad!

Dost podivný a zbytečný seriál. Myslím, že je to o ničem. Chabé herecké výkony, snaha o zajímavost - nevyšlo ani jedno. ()