poster

Ošklivé káčátko a já

 • Francie

  Ugly Duckling and Me!, The

 • Francie

  Le Vilain petit canard et moi

 • Slovensko

  Škaredé káčatko a ja

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie / Německo / Irsko / Velká Británie / Dánsko, 2006, 90 min

Předloha:

Hans Christian Andersen (kniha)

Scénář:

Mark Hodkinson

Hudba:

Jacob Groth

Producenti:

Gladys Morchoisne
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kinej
  *

  Jednu hvězdu dávám za snahu vytvořit celoveřerní animovaný film v Evropě. Jiný klad bohužel nevidím. Příběh nudný, postavičky obyčejné a fádní, animace příšerná. Srovnám li technickou stránku s filmem Ratatouille, tak se mi nechce věřit, že filmy od sebe mají rozestup pouhý rok. Nechápu producenty, že tento projekt zašítili.(22.7.2008)

 • depony
  ***

  Místy dojemné, vtipné a celkem zajímavá animace. Ale věřím, že z toho autoři mohli vytřískat víc než to, že krysa Ratso prchá ze svatby, omylem spadne do labutího hnízda, s vejcem se pak objeví na kachní farmě, kde je jedna kachna a hromada slepic. Jeho snem je Lunapark a za tím zpočátku jde i "přes mrtvoly". Postupně se začne měnit, když má na starosti svého "syna" Uglyho [Šeredu]. Jako je u pohádek běžné, i zde to končí šťastně - svatbou. Jen škoda nevyužitých možností.(14.2.2007)

 • Skejpr
  *

  Odporně stylizovaná i napsaná parafráze na dětskou klasiku u které někomu selhaly pojistky pro dobrý vkus a naprosto ztratil pojem o tom, jak má vypadat dětský film. FUJ! Hvězdička za technicky zajímavě provedenou cestu vlakem a JEDEN dobrej fór na konci (-"Já asi nemůžu!" - "Já asi nechci...")(23.4.2008)

 • MoiJe
  ****

  Ok, pribeh ako celok obohrany. Ale niektore dielcie napady skutocne orginalne, animacia nie zla a rozhodne odlisna (i ked ma stvali prsatou kurnikmamou a Jesse) a chvilami som sa naozaj smiala. Po kuskoch ako Past na zraloka, ci starsia Divocina a podobne nudy, si toto nadpriemer zasluzi.(3.6.2007)

 • T2
  *

  Európska CGI animácia toho moc postráda, nie je proste ono čo by mohlo pobaviť či chytiť za srdce a miestami až otrasnej animácii škoda hovoriť, príbeh nijak zvlášť nápaditý. ║Rozpočet $-miliónovTržby USA -Tržby Celosvetovo $8,461,693║ "Škaredá animácia a moje malé utrpenie" bude možno voľné pokračovanie(13.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace