poster

Ošklivé káčátko a já

 • Francie

  The Ugly Duckling and Me!

 • Francie

  Le Vilain petit canard et moi

 • Velká Británie

  The Ugly Duckling and Me!

 • Slovensko

  Škaredé káčatko a ja

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie / Německo / Irsko / Velká Británie / Dánsko, 2006, 90 min

Předloha:

Hans Christian Andersen (kniha)

Scénář:

Mark Hodkinson

Hudba:

Jacob Groth

Producenti:

Gladys Morchoisne
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aleee89
  ***

  Další animák, který nijak nevybočuje z řady. Pěkná grafika, což je standard. Roztomilé postavičky - zvířátka - potěší děti a mě dneska potěšily taky. Příběh, no klasika. Pár klišé, ale i když i v animácích hledám hlavně příběh, tenhle deficit se dá odpustit, přece jenom jsou to převážně filmy pro děti a sázejí tak na něco jiného. Nějaké vtípky se tu taky najdou. Prostě další film na pobavení a zpříjemnění večera, který ale nemusím vidět znovu.(17.6.2013)

 • Skejpr
  *

  Odporně stylizovaná i napsaná parafráze na dětskou klasiku u které někomu selhaly pojistky pro dobrý vkus a naprosto ztratil pojem o tom, jak má vypadat dětský film. FUJ! Hvězdička za technicky zajímavě provedenou cestu vlakem a JEDEN dobrej fór na konci (-"Já asi nemůžu!" - "Já asi nechci...")(23.4.2008)

 • depony
  ***

  Místy dojemné, vtipné a celkem zajímavá animace. Ale věřím, že z toho autoři mohli vytřískat víc než to, že krysa Ratso prchá ze svatby, omylem spadne do labutího hnízda, s vejcem se pak objeví na kachní farmě, kde je jedna kachna a hromada slepic. Jeho snem je Lunapark a za tím zpočátku jde i "přes mrtvoly". Postupně se začne měnit, když má na starosti svého "syna" Uglyho [Šeredu]. Jako je u pohádek běžné, i zde to končí šťastně - svatbou. Jen škoda nevyužitých možností.(14.2.2007)

 • SarumanKo
  ***

  Fakt veľmi škaredé dielo, čo sa animácie týka. Ale má za hrsť vtipov (celkovo mi najvtipnejšia prišla prekrútená verzia príbehu o škaredom káčatku) a niečo málo emócii, na kvalitný zážitok to však rozhodne nestačí. Jednorázovka. (50%)(28.8.2010)

 • Lord.Jim
  *****

  Parádní film pro děti. Perfektní humor a vychytané hlášky. Pubertální "Oškli" stojí za to. Žádná nuda!(29.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace