Ztraceni v divočině

• Velká Británie Gone

Ztraceni v divočině - to je vzrušující příběh mladé dvojice a jednoho na pohled přátelského cizince, jež se odehrává ve sluneční výhni nebezpečně krásné australské přírody. Mladý britský pár Sophie (Amelia Warner) a Alex (Shaun Evans) se chystá prožít v Austrálii nezapomenutelnou dovolenou. Na místě se dávají dohromady s tajemným Taylorem (Scott Mechlowicz) a pod jeho vlivem mění své plány. Nenavštíví tradiční turistické cíle s bílými písečnými plážemi, ale raději se vydají do skutečného vnitrozemí. Když se ale asfaltová silnice pomalu proměňuje v prašnou cestu z červeného štěrku, Alex začíná pochybovat, jestli byl výlet s Taylorem ten nejlepší nápad. (oficiální text distributora)

Agipov

Od filmu som veľa neočakával, no tešil som sa aspoň na krásnu Yvonne ktorá vo filme hrala dokopy asi minútu, aj to až keď som si začiatok pustil znovu lol. Slabučkých 40% (20 za Yvonne, 20 za koniec filmu). ()

Homerking

Britský pár Sophie a Alex cestují po Austrálii, cestou se spřátelí s pohodovým Američanem Taylorem který se k nim přidá a společně se vydají na cestu přes rozlehlé Australské vnitrozemí, vydat se na cestu s Taylorem byla však osudová chyba. Příběh se rozjíždí velmi pomalu a konec je hodně předvídatelný ale i přes to mě Gone vůbec nenudil, hodně se mi líbila atmosféra australské přírody. ()

MaxForValue

Neinovatívna "Blair-Witch" kamera, neschopný scenár, akcia, ktorá sa rozbieha až v poslednej tretine, nevýrazní herci. Všetko toto sú hlavné dôvody prečo Gone nemôže byť dobrý a pútavý film. A ono to práveže mohol byť dobrý a pútavý film, len keby tvorcovia nevenovali toľko priestoru tzv. psychologizácii, ktorá vzhľadom na pointu filmu vyznie úplne doprázdna. ()

zniki

Už od začátku bylo jasné k čemu film směřuje. Celou dobu jsem čekala na zvrat v ději, který ale nepřišel. Celkem nudný film s předvínatelným koncem, který byl zbytečně prodlužován tím, že nešlo nastartovat auto :) Ve zkratce dávám jednu hvězdičku za scénu s klokanem, při které jediné jsem se opravdu lekla. ()

Merenre

To byl nejzmatenější film, jaký jsem viděl za poměrně dlouhou dobu. 90 % filmu jsem jenom kroutil hlavou a říkal jsem si: "co to kurva...?". Veškeré napětí, akce a děj se nakonec zmáčklo do posledních necelých 10 minut. Musím však uznat dvě věci. Zvědavost, co se z něčeho tak extraordinérního vyklube mě zabránila to vypnout (1 hvězda), hlavní padouch je adept na nejodpornějšího, nejnechutnějšího a nejslizštějšího psychopata roku (minimálně), opravdu se mi z něj a z jeho ksichtu zvedal kufr po celý film (druhá hvězda). Problémem filmu je, že je žánrově vykastrovaný - nejsem příznivec škatulek, ale když člověk nemá takřka celý film ponětí, co mu to tvůrci vlastně servírují a o co se to snažili, tak je to značně frustrující. Amaterismus a nedostatek zkušeností tady opravdu sálá z každé scény. ()

Mr.Dark

Četl jsem zde nějaké názory o tomto filmu,ještě dříve,něž jsem ho viděl....začátek filmu,jak zde bylo psáno,bylo velké nic...tak jsem čekal na ten konec plný napětí a taky nic..řekl bych,že je to béčko s velkým "B".Námět tu snad byl už tisíc krát.... ()

lumi1

Celkom fajn film, občas bol trošku nudný ale boli tam sympatický herci a skutočne veľmi dobrá hudba!!! Pre mňa 3+ ()