Klíč ke snu

Saša Gedeon

Scénář:

Saša Gedeon

Diskuze

Uživatel kobejn smazal svůj příspěvek.

kobejn

kobejn (hodnocení, recenze)

Tak za dva roky a něco se toho moc nezměnilo, co? By mě zajímalo, co to furt zdržuje. Ale snad nakonec něco přeci jen natočí. Do důchodu má ještě času dost.

kobejn

kobejn (hodnocení, recenze)

Šášo, doufám, že to bude stát za to! We´ve been waiting so goddamn long for your new film, y´know?

na příspěvěk reagoval saman.MM

termi (hodnocení, recenze)

dr.horrible

no já už si to právě nepamatuju přesně a nerad bych se do toho zamotal, jelikož to rozhodně nebylo nic konvenčního podle toho co tam říkal

dr.horrible (hodnocení, recenze)

termi

levy som nepozeral, lebo som sa bál že dopadnú, presne tak ako dopadli. záznam nejak moc neviem nájsť.

žeby si mi to v skratke okomentoval?! please

na příspěvěk reagoval termi, Martin741

termi (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Gedeon o tom mluvil na letošních českých lvech můžeš si to najít jestli je nějaký záznam, má se to jmenovat "Maják, klič ke snu"

na příspěvěk reagoval dr.horrible

saman.MM

saman.MM (hodnocení, recenze)

Na tento film jsem opravdu zvědavý, se Sašou se pravidelně potkáváme a bude zajimave videt, s cim prijde.

cyBerN

cyBerN (hodnocení, recenze)

A až bude premiéra: „... bude se psát: Návrat Gedeona aneb Idiot se konečně vrátil,“ zlehčuje comeback sám Gedeon. (MF Dnes 31.12.2008)

Pevek2

Pevek2 (hodnocení, recenze)

a ja jsem zase slysel, ze jediny, rucne psany exemplar byl Sasovi ukraden z auta nekde na Slovensku...

swed

swed (hodnocení, recenze)

Zaslechl jsem něco v tom smyslu, že syn zabije otce a snímek se bude zaobírat důvody...