Mezi nebem a zemí

Drama / Dobrodružný

USA, 2006, 109 min

Stephen Deutsch

João Fernandes

I'll Be There. Tohle není vytržený text od Lennyho Kravitze z písně I'll Be Waiting, ale polední věta z tohohle filmu. Z filmu, který by si vás měl sám najít, - což se ukázalo jako nepřesné, když si člověk přečte předešlé dva komentáře -. Z filmu, který by jste měli vidět před četbou, nebo i po četbě hovorů s bohem od Neale Donald Walsch. Já to udělal před četbou a jsem za to rád, jakoby na mě film promlouval. První jsem se sice trošičku smál tomu, že si prostě maník mluví s bohem, ale tenhle film mě přesědčil, že tomu tak doopravdy je a může s ním hovořit každý, protože je uvnitř nás a s vírou nemá naštěstí nic společného. Z filmu, který byl dojemný a pohladil na duši příběhem podle skutečné událostil, doprovázený éterickou hudbou a výborným výkonem Henryho Czernyho. Z filmu, který se nehodnotí myslí, ale duší.(28.6.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $425,045Tržby Celosvetovo $1,001,544(24.1.2009)

Zaujímavé inšpirujúce dielo Neala Donalda Walscha som čítal a viem, že film by sa s knihou nemal porovnávať, no napriek tomu si dokážem predstaviť trochu obšírnejšie poňaté spracovanie (viď napríklad snímku Pokojný bojovník). 70%.(3.1.2016)

Zajímavá filozofická myšlenka podaná v promyšleném příběhu. Povedené drama.(3.5.2014)

• KrestanFilms

Za příběh a zpracování hvězdičku. A ten zbytek? Film bych shrnul asi takto - je v něm shrnuto mnoho pravd ale i mnoho scestných myšlenek. Hned od začátku mi přišlo, že je to jako řeč přátelů Joba - ano, všichni měli jistou pravdu. Ale co na to pak řekl Bůh sám? Když jsem tak trochu zabrousil na oficiální stránky tohoto projektu, zjistil jsem, že je to vyloženě antikřesťanské - člověk se sám povyšuje na Boha. Ve výsledku tento film NEDOPORUČUJI!(13.11.2012)