Tři mladí muži žijí v přepychu a pohodě, i když někteří si na své nově nabyté bohatství (z minulého dílu Hera Pheri) nezvykli a místo sprchy se polévají kbelíkem na vodu... Jako z nebes přijde telefonát od nádherné makléřky Anurádhy, která slíbí, že díky chytrým investicím jejich peníze během tří týdnů zdvojnásobí. Kdo by odolal? Vše, co k tomu zbývá, je sehnat základní kapitál deseti milionů rupií. Něco samozřejmě mají ti tři, něco se vypůjčí a jde se investovat. Jak ale mládenci dopadnou, když si za určenou dobu přijdou pro své zdvojené peníze, je jasné. A hon za penězi začíná nanovo, tentokrát s věřiteli a mafií za krkem. (bolly.cz)

Ramanam

Hrozná blbost! Já snesu již mnohé, ale čeho je moc, toho je příliš. Začátek tak špatný nebyl, prostě průměrná komedie, tedy komedie, tak vtipné to zase nebylo. Postava, kterou zahrál P. Rawal mi vyloženě lezla na nervy již od prvních minut. Ostatní byli jen nevýrazní, ale co mohli v tomto poděsu dělat za zázraky? Střední část jen nudila a já se těšil na konec. Na ten jsem však musel přežít závěrečnou porci stupidity. Každou minutou jsem tak hodnocení snižoval ze tří hvězd až na bídnou jednu. Jediné, co stojí za řeč jsou docela hezké písničky. Toť vše. ()