Třináctidílný večerníčkový seriál z dílny České televize o nerozlučné dvojici ptačích přátel. Životní osudy protagonistů napsal Jaromír Gal, výtvarné návrhy Báry Dlouhé jsou elektronicky zpracovávané s použitím klasické ruční kreslené animace. Tým animátorů i techniků vede uznávaná výtvarnice, animátorka a režisérka Jaroslava Havettová. (hippyman)

Stejšn odpad!

Večerníček s dějem stylu teletubbies, celý nakreslený v Paintbrushi na 16 barvách? To už si Česká Televize fakt dělá prdel? ()

Heso odpad!

Tento večerníček se mi už jako malému vůbec nelíbil a dnes se na tom nic nezměnilo. Absolutně nevím, jak tohle mohlo někoho napadnout. Komunikace je na úrovni dvouročního dítěte ani animace není kdovíjaká, ale pochybuji že by se večerníček divákům této věkové kategorie vůbec líbil. České večerníčky v dnešní době jen upadají a člověk aby se bál nějaký z nich pustit dětem, je mnohem lepší pustit dětem starší večerníčky, které aspoň stojí za to! ()

Ventill odpad!

Nu něco takového na české večerníčkové scéně rozhodně nechybělo. Už jenom chybí aby se každý skřek opakoval čtyřikrát, pak už bychom věděli odkud vítr vane. ()

dzish

Tento večerníček mě kdysi přiměl se tady zaregistrovat. Pro moje malé dcerky to byl jeden z prvních večerníčků a milovaly ho. Byl pro ně. Za ně jej hodnotím. Za sebe bych dal asi jednu hvězdičku. Ale ten večerníček je pro nejmenší. ()