House of Mad Souls, A

všechny plakáty
Thajsko, 2003, 84 min

tombac

A House of Mad Souls směle aspiruje na uspávačku roku, u které je navíc všude mylně uváděn žánr. Melancholické drama citelně natočené za levný peníz, až to na sto honů zavání TV produkcí, podbarvené tesklivou hudbou (neodbytně se vkrádá srovnání s telenovelou) a vyplněné otravně se opakujícími flashbacky, vůbec nelze považovat za horror. "Horrorovým" vrcholem filmu jsou totiž scény, v nichž duch shodí papíry nebo vypne rádio. A to jaksi pro navození strachu nestačí... Zdlouhavý a nudný snímek krapet fušuje do rajónu melodramatickému japonskému Makotu a ne klasickým duchařinám. Never more. ()

Campbell

Hodně levný a hodně špatný Thajský film kterej je fakt neuvěřitelně špatnej. Nebudu zapírat film jsem vůbec nevnímal, a po 5 minutách jsem přestal číst i titulky, protože to co se tam dělo bylo mnohem horší než lobotomie. Těšil jsem se na atmosférickej horor ale dostal jsem nějaký drama který navíc smrdělo více než telenovela. Nezminuju se o hercích kteří působily snad hůř než z tý telenovely a ten monolog na konci od hlavní hrdinky byl teda uchvatnej. Nikdy víc takovýhle sračky. ()