Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

CrazymanM

Hrozná blbost,nedám odpad snad kvůli těm figurkám z vedení klubu(Englund,bordelmamá,DJ a uklízeč),ti mě celkem pobavili,jinak nuda,nuda,šeď,šeď!!!Holky tam byly pěkné,ale to si můžu pustit porno.Mám rád zombie filmy,může být i komedie,ale tohle nebrat!!! ()

moviefan4

Nič moc, čakal som viac zábavy ale dostal som viac nudy ako zábavy. Herecké výkony boli nezáživné až na výnimky(Englund). Dej filmu bol absolútne nezaujímavý a pre mňa nudný. Jediné pozitívne veci na tomto filme sú dobre masky zombie, super gore scény a dosť kills, inak je tento film nezáživná hororová jazda s občas trápnou hláškou. ()

JoKKeR

Toje teda ptakovina:D ale v dobrým slova smyslu.pokud k tomuto filmu přistupujete jinak,tak vas asi naštve.schvalně Béčkoví horor,hmmm dám si říct.až na ty holky a sem tam neco k zasmaní tak jde o (nad)pruměrnej film.5/10 ()

david666

tak tohle bylo něco - hodina a půl nahých ženských u tyče. Na začátku se pravda člověk i pokochá a s chutí podívá na svůdná těla striptérek ale po hodině i sexy tělo a svůdné pohyby nudí. O stupiditě monologů a dialogů jednotlivých herců ani nemluvě. A Englund? Směšný. ()

Horác

Po chvilce sledování tohoto bijáku jsem si musel přiznat, že to je strašná blbost. A ve chvíli, kdy jsem na tuto skutečnost přistoupil, se mi to celé začalo zamlouvat. Takže jsem si nakonec film užil. Scény s nebohým Pacem a především vaginální přestřelku jsem dokonce ocenil veselým hýkáním. No a Robert, k tomu není co dodat. Něco přiznám. Podívám se na to brzy ještě jednou. ()

sAreOn

Laciné, hloupé, na první pohled hodně levné... leč sakra zábavné! Někdy jsou ty vtípky až moc strojené, ale pokud to neberete šíleně vážně, tak se skvělě pobavíte. Plno citací, narážek a černého humoru i trapného humoru, ale když se to smíchá, tak to vážne funguje. Trošku to možná sráží až přemíra snahy o vtipnost a špatná kamera místy, ale jak už jsem řekl v úvodu - prostě to pobaví. A co víc chtít? Navíc totální uchylárna :-D ()

sibskyn odpad!

Tohle přece muselo být každýmu jasný, že to nebude fungovat, a taky to nefunguje. Ono to celkově vypadá jako laciný porno, v každém záběru čiší amatérismus a snaží se to být vtipným(což vůbec není). Tuhle tu sračku nezachrání ani nahý ženský. ()

wray

Zombie strippers je film o zombie stripterkach. Takyto popis by kludne stacil lebo - to hovori asi za vsetko :) Znie to ako riaden brak a - je. Budu tam zombici a aj sexi dievcata (a Jenna Jameson je tusim hlavne lakadlo i ked som ju takuto oblecenu skoro ani nespoznal ;). Ako bonus je tam Freddy (teda herec ktory hral Freddyho v legendarnej nocnej more) a inak je to klasicke Becko. Tym "klasicke" chcem povedat "tak dobre ako som cakal". Slabe dialogy, naivne postavy, pokusy o humor ktore su napokon vtipne, a aj nasilie a krv je na pobavenie. Proste brak. Ale ak mate take filmy radi - doporucujem. ()

tomco3131

Teraz neviem, pozeral som snáď iný film? Absolútne nechápem ešte stále pomerne vysoké hodnotenia, ale každému iné chutí :) Nápad podla mňa zlý, na scenári tiež zrejme dlho nepracovali. Do polovice filmu nevedeli čo dať, tak sa nám pred očami točia živé alebo mŕtve striptérky neustále. Keby boli aspoň pekné a sympatické, ale ani na tie živé sa dobre nepozerá. Herci otrasný, dialógy taktiež / Chceš vidieť zombie celulitídu ?! /. Niekedy sa mi až veriť nechcelo čo vidím alebo počujem. Jediné čo stojí za pochvalu sú naozaj celkom pekne spravené masky, efekty už však nie, tie sú zas zlé. ()

PECHY15

Tady to někdo posral, tady to někdo kurevsky posral :-D totálně best hlášky, všude samý zombie kozy a speciální akční komando, ve kterém je víc sexy holek než vojáků :-D striptérský zombie fight a pošahanej majitel klubu (ze kterého se mimochodem v nejtěžších chvílích vyklube vášnivý sběratel zbraní s arzenálem na malou válku) :-D kdo má rád béčka tak bude hýkat, kdo ne (tak ať se nedívá a nekliká zbytečně na odpad) :-) ()

albiebennett odpad!

Zombie-striptérka, která si čte Fridricha Nietscheho, to je na mě moc. Nedějová, neherecká, a amatérsky natočená slátanina. ()

Ghoroth

Sednu si večer k televizi, a když koukám na program tak při výběru mezi Hlasu československa, Cestami domů a Pošty pro tebe padla jasná volba na Svůdné zombie už jenom kvůli slově zombie v názvu. Sice jsem už právě kvůli názvu očekával naprostou Béčkovou blbost, tak překvapeně musím říct, že větší 3,14čovinu z toho asi ani udělat nemohli. Děj je absolutní blbost, a film celkově je natočen jen jako regulerní porno pro úchylné fanoušky zombie filmů co nemají koule na to aby vyšli ven za holkama a mohli si v pohodlí křesla s velkou colou v držáku a cheesburgerem v ruce mastit kládu po celou dobu filmu. Jednu hvězdičku dávám jen pro to, že Jenniny kozy, ač silikonové si to prostě zaslouží. ()

kakapo007

Tak již od prvních dvou scén se zpravodajstvím a podivnou vojenskou jednotkou jsem tušil, která bije a věděl jsem, že se budu náramně bavit. Film je protkán tak absurdními satiricko-politickými referencemi, že se mi občas zdá, že je film skrytou součástí US-prezidentské kampaně. Naštěsté to filmu vůbec neškodí, ba naopak, navíc poslední scéna v sobě dokonale propojuje konspirační teorie se scénou parodující film RESIDENT EVIL, při které jsem nemohl než vyprsknout smíchy. Jednotlivé postavy jsou jakýmsi parodickým zrcadlem všech možných postav ze všech možných zombie filmů (drsný velitel vojenské jednotky, tajuplný maník, který miluje nože, obchodník pro peníze schopný všeho, blondýna čtoucí Nietzscheho apod.). Ve filmu se rovněž objevují velice nápadité gore scény v relativně slušném provedení (škoda jen těch počítačových triků - ty byly až moc okaté) a navíc scéna zombice střílející kulčeníkové koule byla více než kouzelná a šokující. Suma sumárum, při filmu jsem se královsky bavil, klenot patřící do top sto to není, ale rozhodně je to precitzně zvládnutý snímek s promyšlenými refrencemi a parodizující ty největší klišé zombie hororů. Takže dávám 4 a čtvrt hvězdičky. ()

Ponocnej

no tak to bylo zvlastni zpracovani zombie tematiky .... pobavilo me jak narazeji na americky styl zivota a podobne blbosti ale stejne to byla chvilemi dost nuda .... zvlast kdyz uz stripterky byly v rozkladu ()