Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

Freemind

Esence nízkorozpočtových horůrků. Ex-pornohvězda, ex-hvězda horrorů v ničivě směsi nahotinek, umělé krve a amatérských efektů. Vyžírač mozku jak má být. ()

Ender66

Milé striptérky, odkaz tohto filmu je celkom jasný, ale keby ho náhodou niektorá z Vás nepochopila, tak Vám ho pretlmočím. To najlepšie, čo Vás vo Vašej kariére (okrem ulovenia milionára) môže stretnúť je kúsanec od zombíka. Pokiaľ sa v blízkosti nevyskytuje nejaké to zombie-komando a pokiaľ hneď po vystúpeniach poputujete namiesto do šatne do osobného mraziarenského boxu, môžete to dotiahnuť naozaj ďaleko. ()

topi

Ze začátku mě to moc nebralo a měl jsem chut´ to vypnout, ale v průběhu děje se mě to celkem zalíbilo. Je to béčko jak prase, hrozní herci, trapný dialogy, přehnané vtipkování, některý hrozný počítačový efekty. Ovšem film obsahuje i pár velice dobře zvládnutých gore scén, které se střídají s už míň povedenými digitálními triky, které zas ale nejsou nejhorší. Nejvíc mě pobavila " střílecí " scéna, kdy jedna zombie striptérka si narve do pochvy kulečníkové koule a odstřeluje druhou zombici, haha, to byla fakt prdel. Anebo když peněz chamtivý šéf striptérskýho podniku (Freddy Krueger) dostane specialitu zombie striptérek - tanec na tváři. Fuj!! Není to špatnej film, takovej výplach, kterej ale nenudí. ()

YURAyura

7/10 Takova krawina az se mi to muselo libit - prestoze se na tom divak bavil o nekolik desitek procent nez sami tvurci. Skoda jen tech hluchych mist, kde nepomohly ani silikonove implantaty nekterych zucastenych predstavitelek filmu pro tatinky. Pozorny fan tohoto znaru najde hafo narazek na slavnejsi filmove bratricky. Kdyby vyroba dala ason tolik penez do scenare, kolik dala do specialnich efektu, ktere jsou opravdu KUUL!, nebal bych se nasazeni do kina. Na kazdy pad verim, ze se to do budoucna stane vyhledavany kultem, kde se u tyce mlati nahe zenske zombies. Ale mezi nami devcaty, asi jsem vadny, ale osobne na stryptyzu kde umelkyne odklada krome spodniho pradla take jine casti sveho tela, na rozdil od zbytku publika neshledavam nic moc rajcovniho... Mimochodem, ktery k0k0t zase delal cesky preklad titulu??? ()

reqiuem odpad!

jak tomuhle filmu někdo může dát víc jak 1* ???..ač jsem se místy smál, nebylo to kvůli tomu, že by film překypoval ftipnejma scénama, ale kvůli tomu, že překypoval naprostou blbostí a ptákovinama..chápu, že se někomu může líbit koukat půlku filmu na nahatý holky, ale koukat další půlku filmu na nahatý zombie holky a chlapy co jsou z nich úplně vedle, i když vypadaj jak kdyby právě vylezli z rakve- to už je moc..(a to mám béčkový filmy docela rád) ()

Dexter1

Extrémne zábavná komédia so silným nekrofilným podtónom. Už od úvodu som vedel, že sa budem neskutočne baviť (scéna s politickou satirou na Bushovu politiku). Keď sa z toho postupne začala stávať paródia salvy smiechu som nemohol zastaviť. Striptérky bažiace potom aby umreli, lebo keď sa vrátia tancujú lepšie, neskutočný Englund posadnutý čistotou, hláškami nabúchaný mexický "otrok" Paco a mnoho ďalších robia z podpriemernej jednohubky neskutočne vtipný zážitok. A nehanbím sa za plný počet bodov... ()

kinderman

Multidiletant (scénář, režie, kamera, střih) J.Lee si nejspíš myslel, že točí svěže exploatační zombie komedii říznutou pěkně ostrou politickou satirou, zplodil ovšem pouze stupidní devadesátiminutovou ztrátu času. ()

Eldrick odpad!

Vysloužilá Jenna Jameson natřásá kozy a pekáč v zaplivanym pajzlu plnym infantilních zombies. Kterej idiot dal tomu debilovi za kamerou prachy na takovou amatérskou mrdku? Něco s tak přitažlivym názvem bych natočil snad i já líp. Možná by to mělo i děj. ()

fmash

Nebudu vyjmenovávat potenciální zdroje lepšího hodnocení, těch se v okolních komentářích najde dostatek. Sem tam se (ve filmu) najde světlý bod v temnotách, ale v jednom se rozhodně shodnu s obitem: je to nudná blbost. ()

SonG odpad!

Jediným světlým okamžikem je Jenna u tyče. Což ale je tak minuta, zvývajích 95 je naprostá sračka. ()

M.i.k.e

tady se asi budu muset hodně rozmyslet nad hodnocenim,jelikož svůdné zombie už nejsou ani béčkovým,jako spíš céčkovým,ne-li déčkovým "hororem",ovšem na druhou stranu už SZ spadají do té kategorie filmů,které sou tak blbé,až sou vlastně dobré...zatím dám za tři,ovšem celkově to osciluje někde mezi odpadem a 4 hvězdami... ()

Jimmi

Ako jasne ze to hodnotenie je dost nevyvazene oproti tomu ako hodnotim "normalne" filmy ale nemozem inak. Normalne sa mi to celkom pacilo...az som bol zo seba zdeseny:). Englund bol totalne stylovy a aj stripterky neboli na zahodenie,a ked este k tomu pripojime evil doktora s evil planom..no zasmial som sa dost.. ()

cariada

No musím poznamenat přistupoval ,jsem k tomu s nedůvěrou, ale byl jsem mile překvapen. Voják nakazí striptýzovou tanečnici a je vlastně celý děj venku. Ty jsou kupodivu schopný normálně mluvit a dák tančit s takovým zápalem až to chudáci návštěvníci v baru odnášejí. Samozřejmě je tu řevnivost mezi striptérkama a tak si to chce skoro každá vyzkoušet jaký je to být mrtvá. Do toho je tu sarkastický šéf co se snaží ze všeho něco vytřískat až na to dojede. Místy to není sice moc humorné , ale zase to zachranují krásné holky a poměrně pěkné zombi orgie. ()

Rodriguez

Proboha! k čemu se to představitel Freddyho Kruegera - Robert Englund propůjčil! To na tom musí být opravdu hodně špatně, když točí kdejaký SHITfilm roku a který nespadá ani do kategorie C! Velké zklamání a jedna hvězda je pouze za Freddyho - 20%. ()

Mefistofelle

Myslete si o mně co chcete, ale tohle je jedna z nejlepších zombie komedií, co znám:). Zombíci kroutící se u tyče? Ano, i tak se dá chápat zábava, i když je to poněkud morbidní:). Je to vtipné, neotřelé, plné bizarnosti, černého humoru, sexuálních narážek a dějově to docela dobře funguje. A dá se v podstatě říci, že je to taková blbost, až je to dobré - zkrátka typický trash:). Poněvadž jsem žena, kozy a podvazky ukazované každých pět sekund na mě dojem nedělaly v nejmenším, zato se mi líbilo, že zombíci zde nejsou prezentováni jako potácející se mrtvoly s IQ průměrného českého fotbalisty, ale jsou schopni mluvit a přemýšlet téměř jako normální lidi. A Robert Englund je bonus navíc, který musí každý hororový fanda ocenit. ()

Nautila

Kvalitou a stylem o pár levelů lepší Choking Hazard se silikony, s námětem vystřiženým z nočního klubu Od soumraku do úsvitu. Ale v rámci žánru pořád tak nějak málo vtipné nebo kruté (navzdory kulečníkovým koulím), nedotáhnuté. Původně koukáno jen kvůli Robertu Englundovi, jehož postava ale nemá možnost se moc rozmáchnout, takže jsme zase na suchu. ()

Silverluv

Ehm, jako jenom kozy film nedělají. Chybí tomu koule. :o) Hodně špatný pokus o splatter sexy béčko. Hodně nudy, zbytečných nevtipných scén, samé kozy a pak ještě zombie kozy. Každopádně nudná sračka. ()

cubajz

totální shitovina plná nádherných (i když trošku silikonových) nahotinek a totálně zvrhlých úchyláren. Celkem jsem se bavil, akorát prostředek byl trochu slabší, ale i tak tuto kuriózní - doslova pičovinu - hodnotím jako lehký nadprůměr. ()