DandaPiper

Tohle mi tak trochu připomíná porno v docela dobře maskovatelné kapuci. Děj je téměř ubohej a herci asi stejně tak dobří, jako já sám. Triky....no...nic. Tři tomu dám, protože na osoby přítomné v tomhle ehm..seriálu se pěkně kouká. ()

Tom Riddle

Lehce erotický lehce strašidelný lehce stravitelný seriál určený především gayům (gay scének je tam podstatně víc, a jsou podstatně odvážnější, než scénky lesbické). Problém je, že vlastně nic nenabízí, protože když chce člověk erotiku, klasické porno poslouží mnohem líp, a když se chce zase bát, tak víc se bude bát třeba i u Buffy. Není to zlé, a rozhodně se cení ta snaha (a herci a herečky jsou opravdu nádherní), ale na víc jak 2 a půl hvězdy to prostě není. ()

NinadeL

Po tom, co jsem se přesytila oběmi verzemi Queer as folku, chtěla jsem něco dalšího. A ono ejhle, oba seriály byly sice revoluční, ale zase až takovou vlnu nevyvolaly. Totiž, když má člověk zájem o další televizní queer drama, najde v první řadě něco takového... (Ano, The L Word znám velice dobře ;)) Dante's Cove není vyloženě špatná záležitost, ale na mě je to mix příliš mnoha žánrů najednou. Pilot začíná jako skvělá kostýmní magicko-homosexuální show, ale brzy se to celé přenese do současnosti a i když je tam stále hodně vazeb na minulost s pořádnou dávkou tajemna (Tracy Scoggins a William Gregory Lee jsou solidně ďábelští v obou rovinách)... promění se to v soapku, což je vážně škoda. Ale tak pořád lepší, než nic ;) Tolik kouření na uvítanou by se člověk jinde nedočkal. ()

jiri.twist

Mysteriozní, lehce hororové, fantastkní. Seriál začíná nadějně, aby se postupně rozjel do až zbytečně přehnaných zápletek a myslím, že by mu trošku více jednoduchosti ve scénáři a osudech postav spíše prospělo. Dávám komplexní tři hvězdy. Jistě vyrobeno a určeno především pro oko diváků, kteří preferují v orientaci stejné pohlaví, někdy až zbytečně nucené "milostné scénky" mnohdy heteráckých herců, hrajících si na gaye a lesby, bisex a toužících se "herecky" zviditelnit. A aby to bylo pro ty, kteří se dívají, ještě lahodnější, tak všude, kde je to možné i nemožné, jsou ještě navíc polonazí nebo zcela nazí herci natřeni olejem, aby se u mužů "zvýraznily" svaly a u žen ladné křivky, protože někteří jsou jen zcela obyčejných postav (ne všichni). Nutno podotknout, že velice citlivě je dbáno, aby se nesklouzlo z roviny nudismu a erotična do porna. Z postav mě oslovili tito: Grace (na to, že jí není dvacet, je to velká fešanda, vlastně v době natáčení 54 let), Van (zajímavý typ, škoda, že ve třetí sérii už není a je zbytečně nahrazena jinými postavami), Ambrosius, Toby (přitažlivý gay Kanaďan Charlie David Lubiniecki, potomek Evropanů, kterého zde známe např. z filmů Judas Kiss a nebo pro mě niterně krásného snímku Mulligans, který sám i napsal a produkoval). Ty "odpady" nasraných heteráků moc nechápu, seriál si na nic nehraje a už vůbec ne, aby získal nějakého Oscara. Seriál je přeložen do češtiny na gaytitulky.info 6687 ()