poster

Bareuge salja

 • Jižní Korea

  바르게 살자

 • Velká Británie

  Going by the Book

Komedie

Jižní Korea, 2007, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  Na to, že to měla být komedie to zase moc vtipných scén nepobralo, ale když to na mě vybalilo scénu se znásilněním, tak to mě natolik rozsekalo, že sem se pak tlemil i nevtipným blbostem a hodnocení je asi vyšší než by mělo být, ale co, nakonec sem se bavil fakt dobře a ty cedulky prostě neměly chybu(14.12.2008)

 • tombac
  ****

  Vcelku originální a zábavná obdoba hry na četníky a lupiče zrealizovaná vybraným policistou v podobě simulovaného přepadení banky a držení rukojmích se vším všudy, včetně policejního obléhání a účasti obecenstva a médií. Policejní šéf to se svým výběrem pěkně přepískl, jelikož tenhle chlapík má pod čepicí a ani zásahová jednotka a odstřelovači se mu jen tak nedostanou na kobylku... Zajímavé tématice by slušelo více nápadů, ale Jeong Jae-yeong je jako obvykle přesný a film jako celek působí sympaticky. Fajn oddechovka, proč ne... 7/10(21.2.2008)

 • Dragoni
  ***

  Going by the Book ( 바르게 살자, Bareuge Salja) Zápletka zajímavá, ovšem realizace je o dosti horší, na Korejce poměrně slabý snímek u kterého jsem se zasmál pouze dvakrát i když pořádně. Zvláštní parodie na neschopnost Korejské policie uhlídat sebe samu. Dvě vtipnější scény z filmu komedii určitě neudělají. 60 %(24.1.2011)

 • honajz
  **

  Znovu si potvrzuju, že korejské filmy nechápu, nelíbí se mi, přijdou mi vyprávěné značně chaoticky, a docela obdivuji místní prokorejskou kliku, že na něčem podobném může ulétávat. Námět mi mimochodem nepřišel až tak originální, to spíše Korejci viděli Taxi 1-4 a rozhodli se pro svůj svébytný remake. Nebavilo mě to, vtipné mi to nepřišlo, utahaný jak výlet v pravé poledne ve třicetistupňových vedrech a hospoda nikde.(19.1.2012)

 • 5150
  ****

  Moc příjemné zastavení na festivalu Filmasia 2008. Pohoda a dobrá nálada zaručena.(8.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace