Nitro

• Kanada

Nitro

• slovenský

Boj o život: Srdce pre mamu

Drama / Thriller / Akční

Kanada, 2007, 90 min

Bruce Chun

FM Le Sieur
  • LiVentura

Kteří demen-tos tohle vymýšlejí..??!!! :-()(20.2.2014)

• genetique

Honba za záchranou svojich najbližších za akúkoľvek cenu už v mnohých filmoch prekročila hranice zákona a toto je len ďalší z variantov na tento námet. Akcia a teda hlavne automobilové súboje sú na celkom slušnej úrovni, dej síce nenudí, ale je absolútne klišéovitý, stereotypný a nereálny v mnohých scénach. A nebyť zbytočne sentimentálnych a hlavne nepotrebne početných flashbackov a dramaticky ladených situácií, bolo by z filmu ozajstné prekvapenie. 45%.(25.5.2009)

• mysiak

Áno, chceme byť podla obalu ako Rýchlo a Zbesilo...ale klameme telom. Je to komorný film na tému "čo všetko som schopný urobiť kvôli žene", kde je fajn bugina, a blbý koniec. Škoda, mohol to byť dobrý akčný film...(19.7.2008)

Film se solidním tempem, pár slušnýma akcema. Nějakej souboj, nějakej parkour, nějakej závod v autech a překvapivě smutný konec. Béčko jak má bejt. Oddechovka.(23.5.2016)

Veľmi zaujímavý nápad sklbiť drámu s akciou!(17.9.2009)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v kanadskom meste Montreal. (MikaelSVK)

• - Éric Drouin získal ocenění Jutra na Nejlepší editaci. (Terva)