Pohřbené duše

(TV film)
  • Velká Británie The Haunted Airman

Mladý pilot bombardéru je během válečné operace raněn a upoután na vozíček. Dostane se na léčení do odlehlé kliniky pod dohled doktora Burnse. Tam musí nenadále čelit nástrahám podivných lidí, záhadného starého domu i vlastní duše… (oficiální text distributora)

Strelkyne1

Přesto že jsem nenašla extra myšlenku a chvílemi byl film až nudný bez většího šmrncu, musím ocenit úžasnou temnou atmosféru. Stačilo skloubit muziku, trochu tmy, stínů a pavouků a deprese byla na světě. Podívala jsem se vlastně jen kvůli Robovi, kterého jsem viděla v Twilightu, jak zahraje v jiné roli, ale film jako takový mě neuchvátil a tento si určitě znovu nepustím. ()

lacerta

Možná jsem to jen nepochopila, ale co tohle mělo být? Chápu, že film nemusí mít jasný děj a vysvětlení, ale tohle bylo přeci jen až moc nejasné. Hlavní hrdina miluje svoji tetu a octne se v blázinci. Tak nějak by to svádělo ke dvěma možnostem - buď bude blázen on, nebo doktor. Ale tady to nějak neklaplo. Když jsem si začala říkat, že už by se mohlo něco stát a vyjasnit to, tak přišla finální scéna, která tomu nasadila korunu a srazila minimálně hvězdu hodnocení. ()

milda2007 odpad!

Takovou nudu jsem už dlouho nezažil. Nevím co kdo na tomhle filmu vidí ale já zhola nic. Kdyby ten film měl normální délku (asi 1:35) tak si už začnu motat provaz. Pattinson - neměnná upírská póza. howk domluvil jsem ()

AshMorgan

Ani pořádně nevím co k tomu napsat, nemůžu si pomoct, ale přišlo mi to takové hodně nemastné-neslané. Pořád jsem čekal na nějaké to větší oživení, ale to přišlo až pár sekund před titulky. Nějak mě ten film nezasáhnul, rozhodně jsem od toho čekal víc, bohužel nedočkal jsem se. Takže hvězdu za režii, a tu druhou za Pattinsona. ()

LB16

Film jsem viděla už podruhé a stále pro mě zůstává nepochopen. :-( Ani nevím jestli se mi líbil film a nebo hlavní "hrdina" (Robert Pattinson), kvůli kterému jsem na to vlastně koukala. ;-) Kdyby hodnocení bylo na procenta dala bych 50%. Třeba když se na to podívám potřetí, tak to pochopím. :-D :-D :-D ()