Epizody(20)
-
Episode 1 (S01E01)
-
Episode 2 (S01E02)
-
Episode 3 (S01E03)
-
Episode 4 (S01E04)
-
Episode 5 (S01E05)
-
Episode 6 (S01E06)
-
Episode 7 (S01E07)
-
Episode 8 (S01E08)
-
Episode 9 (S01E09)
-
Episode 10 (S01E10)
-
Episode 11 (S01E11)
-
Episode 12 (S01E12)
-
Episode 13 (S01E13)
-
Episode 14 (S01E14)
-
Episode 15 (S01E15)
-
Episode 16 (S01E16)
-
Episode 17 (S01E17)
-
Episode 18 (S01E18)
-
Episode 19 (S01E19)
-
Episode 20 (S01E20)
Hrají
Magdalena Wójcik
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Wojciech Malajkat
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Maciej Stolarczyk
Nejlepší seriály:
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Zofia Czerwińska
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Przygody psa Cywila (1970) (seriál)
Edyta Jungowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Andrzej Mastalerz
Polsko
Nejlepší seriály:
Znaky (2018) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Arkadiusz Jakubik
Polsko
Nejlepší seriály:
Král Varšavy (2020) (seriál)
Klangor (2021) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Eryk Lubos
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Sławomir Pacek
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Dominika Kluźniak
Polsko
Nejlepší seriály:
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Dálnice smrti (2022) (seriál)
Ewa Kasprzyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Agnieszka Wielgosz
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Robert Wabich
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Wataha (2014) (seriál)
Grzegorz Sierzputowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Wiktor Zborowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
1983 (2018) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Kevin Aiston
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Paweł Burczyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Vojna a mír (2007) (seriál)
Jan Kobuszewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)