Tanec draků

• Indie Kites (více)

Mladík indického pôvodu Jay Ray (HRITHIK ROSHAN) je učiteľom tanca v Las Vegas. Musí sa oženiť, aby získal zelenú kartu a mohol zostať v USA natrvalo. Keď sa doňho zaľúbi Gina (KANGANA RANAUTOVÁ), bohatá dcéra mocného majiteľa kasína Boba (KABIR BEDI), zdá sa, že Jay môže prísť k bohatstvu a zabezpečenému životu. Zistí, že jeho budúci švagor, násilnícky Tony (NICK BROWN), sa má oženiť s krásnou Mexičankou Natashou (BARBARA MORIOVÁ), ktorú Jay pozná pod menom Linda. Noc pred svadbou Natashe a Tonyho, Linda a Jay spolu strávia romantický večer. Žiarlivý mafián Tony vrazí do jej bytu, chce soka zmlátiť, ale Linda ho impulzívne ovalí. Obaja ujdú a zamieria do Mexika. V pätách majú však nielen políciu, ale aj Tonyho. (oficiální text distributora)

sehe

Bollywoodsky akčňák ala mexicka telenovela.Tie oči,presne ako v Sandokanovi,no a to telo Roshana,tak to mi vyrazilo dych. ()

Black-star

Indiaká telenovela - s dlouhými záběry na nic a na "pěkné" lidi. Tragickej konec - jinak film o nikom a o ničem... postrádá jakoukoliv zajímavou příběhovou linku..... ()

drtickaa

Prekvapivo dobré. Nenechajte sa odradiť indickou produkciou a ak máte chuť na romancu, ktorá dramatičnom pripomína slávny príbeh Rómea a Júlie (uvádzam iba ako príklad, dejová linka je odlišná), oplatí sa vidieť. Videla som dlhšiu verziu a niektoré scény by sa mi žiadalo skrátiť, ale aspoň to vizuálne estetično si človek môže vychutnať. A herecké estetično je tiež citeľné :) 70% ()

shioo

Více než dvě hvězdy, to vážně? Chápu, že nynějších 63% utváří impulzivní dojem z Hrithika Roshana (který se mamince a tatínkovi vskutku velmi povedl), ale že bych i přes jeho uhrančivý pohled a postavu, před kterou by se i Michelangelův David halil do plátna, neviděla naprosto naivní a předvídatelný příběh se špatným koncem? Tvůrce filmu chtěl spojit až příliš mnoho. Vzal proto krásnou herečku, krásného herce, jemu přisoudil indický původ, jí zase mexický, splácl to v jednu velkou kouli a zapíchl do ní špendlík jako závěrečnou bolístku, kdyby náhodou někdo myslel, že ty dva čeká krásný osud a 12 dětí, které budou umět anglicky, španělsky a hindsky (pravděpodobně budoucí vysoce postavení představitelé na velvyslanectví jednoho ze tří států). Inu, úspěch zaručen : máme představitelku mnohamilionové Latinské Ameriky, představitele miliardové Indie a pro milovníky bujarého života ukážeme prostředí Las Vegas. Takže sečtěte obyvatelstvo Indie, Severní i Latinské Ameriky a máte mnoho a mnoho nadšených lidí. Pro Evropana je snad přitažlivá jen ta jazyková bariéra, která je zde ironicky daleko běžnější. Dvě hvězdy za velmi dobře koukatelné obsazení, Sandokana Kabira Bediho a občasný záblesk dobrého nápadu. --- Protřepat, nemíchat a... ale houby, tequila se pije jinak. To je fuk, bolehlav budete mít tak jako tak. --- ()

Tessina

Romantický film se smutným koncem. Dějově mi chvíli připomínal videoklip z písničky Enrique Iglesias - Hero. Jinak bych řekla, že děj byl velice akční, napínavý a velice se mi líbil. ()

ELDoctorow

Videná a hodnotená medzinárodná „Remix“ verzia. Blbosť, ale aspoň mi tam nik netancoval a nedával k dobru indické muzikálne fláky. Bolywood nie je nič pre mňa, dal som šancu už asi trom filmom a nie. Čo je zaujímavé, lebo temerbolywoodsky Moulin Rouge zbožňujem. ()