3 Idiots

Komedie / Drama / Romantický

Indie, 2009, 171 min

3 probulené a prosmrkané kapesníky.(29.7.2013)

Komédia? No nemyslím, že by to bola úplne typická komédia, je to niečo, ako slzavé údolie a medzi slzami sa musíte usmievať. Nevedela som, že sú indickí muži uplakanejší, než ženy, ale v tomto filme mi to výnimočne ani nevadilo. Veľmi pekný príbeh o priateľstve a láske.(3.9.2013)

All iz well :) Tak kvuli teto hlasce jsem se musela na tento kousek podivat, protoze mi to napsal muj kolega z Bulharska na moje stresu plne zadosti a teprve ted chapu, jak moc se me snazil uklidnit :) A jinak, ksakru, tri hodiny!!! 3,5* A jinak smekam pred maskerama, nalicit 45 leteho chlapa na studenta, aniž bych si toho všimla... opravdu klobouček.(21.9.2015)

Indická, hořkosladká, romantická komedie o třech skvělých kamarádech, která překonává všechny žánrově podobné komedie tříhodinovou délkou a podivnými muzikálovými čísly. Indická kinematografie je prostě jiná než evropská nebo americká ale "3 idiots" díky jednoduché formě dokáže zaujmout prakticky kohokoliv, kdo u filmu rád vypne a pobaví. Jen ta stopáž, zde opravdu není na místě a v případě daného žánru je smrtící a občas se díky ní film stává zbytečně překombinovaný a zmatený.(15.5.2012)

Nikdy bych neřekl, že se budu tak skvěle bavit u tříhodinového indického filmu. Dal bych plný počet nebýt stupidních tanečních kreací uprostřed scén. Film je plný povedených vtipu, ale i taky dramatických a dojemných scén. Tady až na taneční prvky není moc co vytýkat.(12.5.2012)