Od Kuka do Kuka (TV pořad)

Rodinný

Československo, 1985

• tom88

Ako malý som sa na to vždy díval a určite by som hodnotil vyššie, ale keď sa nad tým zamyslím, nevyhnem sa skutočnosti, že má relácia dosť nízku úroveň. Patrícia má síce príjemný hlas, ale tiež ju moc nemusím. Kuko ako postavička mi moc vtipný nikdy neprišiel, skôr ma chvíľami pekne strašil.(23.12.2008)

Tajomstvo aj prekvapenie, občas malé poučenie, smiech a dobrú náladu, všetkým dobrú zábavu. Toť odkaz môjho mládí, ktorý my zvestoval jeden kučeravý týpek s prehúlenými očami. Ako decko som to žral, teraz mi to pripadá ako vymývanie mozgu, ale čo už doba bola taká, Paťa sa dala a spomienky ostávajú asi tak isto ako fráza: Máš problém? Napíš Kukovi...(11.12.2008)

• Marek1991

Tak toto som ako malý chalan sledoval, ale až tak ma to nebavilo. Skôr ako Kuka som si obľúbil Patríciu Jariabkovú, ale nejako obzvlášť iné a pekné to nebolo.(2.6.2012)

• - Kukov hlas nahovorila Anna Okapcová-Tyralová. (Darkage)

• - Bábku Kuka navrhla aj ušila slovenská bábkarska výtvarníčka Anna Cigánová. (Darkage)

• - Patrícia Jariabková moderovala reláciu zhruba 16 rokov. (Darkage)