Od Kuka do Kuka (TV pořad)

Rodinný

Československo, 1985

Mám to hodnotiť nostalgicky, alebo objektívne? Mám to hodnotiť ako dospelák, alebo ako decko vyrastajúce v tej dobe? Mám to hodnotiť z pohľadu súčasných výchovných programov, či vtedajšieho prístupu k detským divákom? ...(15.6.2010)

• tom88

Ako malý som sa na to vždy díval a určite by som hodnotil vyššie, ale keď sa nad tým zamyslím, nevyhnem sa skutočnosti, že má relácia dosť nízku úroveň. Patrícia má síce príjemný hlas, ale tiež ju moc nemusím. Kuko ako postavička mi moc vtipný nikdy neprišiel, skôr ma chvíľami pekne strašil.(23.12.2008)

medzi Dancúľom a Kukom istý čas deti zabával aj Janko Hraško /na toho si už málokto spomenie/, a okrem Pati pokiaľ dobre pamätám, Kuka moderoval aj Peťo a ešte tu chcem spomenút S batohom cez hory /relácia bežala vrámci Kuka/, tak na tom som ja vyrastala(12.12.2008)

• genetique

Nostalgia v tomto prípade žiadna, asi mi to naši zakazovali pozerať, pretože si nič podobné z detstva nepamätám. S odstupom času som ale videl pár dielov a ne-detskými očami ma až tak neohúrili. 45%.(17.12.2008)

Nemôžem inak, ja som na tomto vyrastal :)(11.12.2008)