Režisér filmů Sejmi eso a Narkotika vás zavádí zpátky do adrenalinem napumpovaného světa krve, svištících kulek a nebezpečných zloduchů. Čekají na vás smyslů zbavení žoldáci, přitažlivé atentátnice i oblíbení členové rodiny Tremorů. Zbrusu nový výbušný film znovu svedl dohromady proslulé padouchy (Tom Berenger a Vinnie Jones) i nažhavené nováčky, aby vyprávěli příběh druhořadého agenta FBI, na jehož hlavu je vypsána vysoká odměna. (oficiální text distributora)

MickeyStuma

Prequel předchozího snímku ve své podstatě opět intenzivní, s patřičným množstvím akčních scén a s dějstvím jak na kolotoči. Videoklipové obrazové rozhraní a střih dává všemu patřičnou energii a švih, ve své jednoduchosti ve snaze žánrově pobavit a nic víc. Spousta postav, nelogičností, brilantních zvratů a nesourodých setkání vedoucí až do grandiózního finále. Jen ten začátek nemusel být tak natažený. Ano, film plný nerealistických sekvencí, ale s hloubkou podstaty věci přinášející jen a pouze akční filmovou zábavu. Rozhodně to není nic pro diváky se na film dívající jen z nudy a bez sebemenšího zájmu. Je to film, který se musí pojat s nadhledem a fantazií. Jinak, bohužel. Kdyby se toho chopili hongkongští tvůrci mající s tím daleko větší zkušenosti, mohl by snímek dopadnout přeci jen o něco lépe. Ale snaha se cení. ()

aR3Zz

Nudný úvod, nezajímavá střední část a výborné finále. Na kladné hodnocení však posledních 20minut nestačí. Zápletku jsem osobně vyluštil už tak v půlce, na druhou stranu jsem přesně věděl, co nevyhnutelně přijde a tak jsem si mohl tu nekonečnou přestřelku aspoň pořádně užít. A za ten absolutní konec přidávám ještě 5% navrch! I tak to ale bude stačit sotva pro průměr. 50% ()

Maki89

2*.... jedna za sexi vrazedkynu v podobe herecky Marthy Higaredy - nom nom nom a druha za uplny koniec... na Vinnieho Jamesa som sa tesil, no nedostal tu prave vela priestoru a ani toho vela nezahral bohuzial... s predchadzajucim filmom to nema spolocne nic, v tomto pripade mozem povedat ze bohuzial - jednotka bola sice blbost, ale stale ovela lepsie ako toto... 3/10 ()

UncleG odpad!

Tak zatímco prvnímu dílu se nedala upřít řemeslná zručnost a jistá dávka zvrhlého humoru, dvojka je pouze směsice nesmyslné brutality a "zabíjení pro zabíjení". Přičemž se samozřejmě tváříme, že podřezat někomu krk skalpelem nebo tlouct lidem dláta do mozku je děsně Kůůl. Třemi adjektivy: Prázdné. Hloupé. Laciné. ()

Psema

Ostudný bolehlav s pekelným scénářem (přidat explicitní soulože, bylo by to nadprůměrné a výtečně stylizované porno), amatérskými triky (LOL-výbuchy) a tempem, vedle něhož jsou i ty nejhorší jugoslávské arťáky rychlé jako sprinter ve vrcholné formě. Jedna hvězda za relativně slušnou přestřelku v baru... všechno ostatní vás rychle donutí vyndat disk z přehrávače, rozlámat ho malé kousky a ty pak pro jistotu zapálit. ()

• Na obrázku v magazíne, ktorý si prezerá Agent Redstone (Hrothgar Mathews), je porno hviezda Heather Vandeven. (EleKtris)

Časové pásmo bylo změněno