Divoká jízda autobusu uprostřed pouštní dálnice napadená partou ozbrojených motorkářů. --- V dálkovém autobuse jede deset pasazérů napříč Texasem. Většina z nich jede domů za rodinou a přáteli. Někdo jede hledat novou práci. Jeden z nich je armádní dezertér, který se ukrývá před vojenskou policií. Když jede autobus po pouštní dálnici, potká se se skupinkou motorkářů a jednoho z nich srazí. Když mu jdou pasažéři poskytnout první pomoc, začne po nich střílet. Vyděšení cestující se semknou a motorkáře zabijí. Ostatní z gangu to vidí a začnou autobus pronásledovat. Následuje nemilostrdná honička, plná střelby. Motorkářům se podaří donutit autobus sjet z dálnice. Ten zaparkuje na odlehlé a opuštěném vrakovišti. Cestující už tuší, že jejich šance proti ozbrojeným agresorů jsou minimální, ale záhy pochopí, že nejlepší obranou je útok. (oficiální text distributora)

Acrobat odpad!

Partička vysoko nesympatických štatistov proti ešte viac mimóznym motorkárom, ktorí majú toľko piercingu, ze búrka je pre nich smrteľná. Tragická vízia Ziehla, ktorý síce možno pozeral Mad Maxa no nič si z toho nevzal. Chlapčenská, otravná potreba zhmotniť svoj kedysi gibsonovsky model. ( videné 18.9.2020, AMC archív) ()

krapek

MacGyverov starý otec z Mexika, Frodova sestra, G.I.Jane, J.I.Joe, Desperado a šialená mamička nasadnú na jeden autobus a keď ich začne prenasledovať motorkársky gang, tak si to z diaľnice namieria cez polnú cestu na Štrbské pleso nakrmiť kamzíky. Ďalej to ani nemá zmysel komentovať. Na zabitie nudy sa to dá, ale predtým zásadne vypnúť mozog. ()

Pitryx

Jistě že je to béčko jako noha, ale má to spád, hlucho jen párkrát a je to i kapku gore. Tak co mi mělo chybět? Bavil jsem se skvěle. Prostě dobrý film na odreagování. Určitě někdy mrknu znovu. Třeba jen kvůli Alici Greczyn. 201503038424/8727 ()

kenny79

Cesta autobusem na vánoční svátky se změní v peklo, když na autobus zautočí motorkářský gang. Slušné akční béčko. Je s podivem, že se v americe najde ještě takových míst, kde není mobilní signál. :D ()

chaosteory

Pokud jdu sledovat něco od DVD edice, obvykle nečekám nic typu Expendables, tudíž hořekovat tu, že to bylo nekoukatelný je stejné, jako nadávat na "Pummy" ze stánku. Takže. Akční scény, tedy alespoň některé z nich, se dají ocenit jako ucházející, oproti tomu hierarchie postav je podsunutá do extrému. Scénář jako aspirant na slabikář první třídy je přímo úměrný hercům a pozici motorkářů jako zla, by mohl zastat kdokoli. Pokud zrovna Elfka lukostřelka neprobírala ofenzivní strategii a nikdo neměl chuť být hláškař roku, dalo se to. ()

drobekOfMB

No než tady opisovat každý od každého o MacGyverovi a temné elfí lukostřelkyni tak napíši jen že mi film hodně připominal 80´ filmy a vydržel jsem do konce a trošku nadsazené 4* dávám ()