poster

Vánoční zázrak

 • Velká Británie

  The Christmas Miracle of Jonathan Toomey

 • Slovensko

  Vianočný zázrak Jonathana Toomeyho

Rodinný

Velká Británie, 2007, 91 min

Režie:

Bill Clark

Kamera:

Emmanuel Kadosh

Hudba:

Guy Farley

Střih:

David Freeman
(další profese)
 • rikitiki
  **

  Sentimentální příběh spíše pro děti, protože pro dospělé je děj opravdu hodně řídký. Celý film by se dal převyprávět dvěma větami. Zaměření na děti potvrzuje i výprava, která je až moc líbezná.(21.11.2015)

 • zdenny
  ****

  I podivínský morous může být člověk se zlatým srdcem. Navíc, když lidé neznají jeho životní příběh a drastickou ztrátu. Příběh o chlapci, jemuž zemřel ve válce otec a jeho matce, která se snaží jeho ztrátu vynahradit a alespon trochu zmírnit jeho bolest. Pěkný film, který navodí příjemnou atmosféru Vánoc.(24.3.2014)

 • Aky
  ****

  Klasický vánoční příběh začínající tragédií a postupně se vánočně rozvíjející do nezbytného a očekávaného happy endu. Filmu vydatně pomáhá výkon Toma Berengera obsazeného do pro něj nepříliš typické polohy.(2.1.2011)

 • Hejtmy
  ****

  Dickensovský příběh, který je v záplavě amerických komedií a třicetkrát viděných českých pohádek příjemným osvěžením na vánoční televizní obrazovce. Není to žádné veledílo, ale k obvyklé trapnosti to jako většina dětských vánočních filmů nezklouzne, herci jsou taky ucházející a příběh, i když ohraný, se dá na Vánoce zkousnout. 70%(24.12.2010)

 • Lovely.Bones
  ***

  Vánoční film č. 22 jsem si vyhlídnul už dávno, a to kvůli mé milované Saoirse Ronan. Ta je tu velice okrajově, což je zklamání. Ale celkově je herecké obsazení poměrně silné, takže to tolik nevadí. Má to dojemné chvíle a scény, které vás zahřejí u srdce :-)(24.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace