poster

Vánoční zázrak

 • Velká Británie

  The Christmas Miracle of Jonathan Toomey

 • Slovensko

  Vianočný zázrak Jonathana Toomeyho

Rodinný

Velká Británie, 2007, 91 min

Režie:

Bill Clark

Kamera:

Emmanuel Kadosh

Hudba:

Guy Farley

Střih:

David Freeman
(další profese)
 • lareinna
  ****

  Neštandardný a príjemný vianočný filmik, ktorý poteší..(24.12.2011)

 • zdenny
  ****

  I podivínský morous může být člověk se zlatým srdcem. Navíc, když lidé neznají jeho životní příběh a drastickou ztrátu. Příběh o chlapci, jemuž zemřel ve válce otec a jeho matce, která se snaží jeho ztrátu vynahradit a alespon trochu zmírnit jeho bolest. Pěkný film, který navodí příjemnou atmosféru Vánoc.(24.3.2014)

 • hellstruck
  ***

  Takový vánoční nevánoční film, který příliš nenavodí tu správnou sváteční atmosféru, každopádně začátkem prosince to ani tolik nevadí. Z příběhu se dalo vytěžit daleko víc ( myslím především ze vztahu smutného řezbáře a chlapce) ; čekala jsem, že je stmelí ztráta blízkého člověka nebo že se alespoň vysvětlí, co se stalo řezbářově rodině. Ale ani jedno se nestalo, nehledě na to, že ze smutného Toomeyho se stal veselý Toomey v podstatě ze dne na den, což působí trochu nedůvěryhodně. I tak jsem byla chvílemi dojatá, atmosféra dřívější doby byla příjemná a působí jako příjemné "osvěžení" oproti ostatním "vánočním filmům". Pokud se Vám tenhle film líbil, určitě doporučuji podívat se na Legendu o Vánocích, která má podobnou atmosféru, ale je mnohem lepší a vánočnější.(6.12.2012)

 • Aky
  ****

  Klasický vánoční příběh začínající tragédií a postupně se vánočně rozvíjející do nezbytného a očekávaného happy endu. Filmu vydatně pomáhá výkon Toma Berengera obsazeného do pro něj nepříliš typické polohy.(2.1.2011)

 • Lamiczka
  ***

  Klasická dickensonovská pohádka, trošku víc mi vadily odbyté filmové triky, ale jinak příjemní dětští i dospělí herci, za mě průměr.(29.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace