Epizody(3)

Necrolock

Druhá série byla pro mě brutální zklamání a dalo mi vážně zabrat vůbec jí dokoukat. Po konci první série jsem se těšil co za zajímavý případ přinese série druhá, ale to co jsem dostal mě skutečně nenadchlo. Znova se řeší kopírování zločinu z minulosti, jenom to není tak zajímavé, celý příběh je tak nějak nudnější a z experta na Jacka se stal pro změnu expert i na tento případ. Těžko se to vysvětluje, ale druhá série na mě působila jako série dejme tomu 17. zkrátka takováta kde už tvůrci absolutně nevědí jak ten scénář uhňatlat a staví jen na hereckých výkonech hlavních hrdinů. Nebýt jich, tak to skutečně nedám. Případ mě nebavil, nezajímal a hlavně absolutně nedával smysl. Jak by v součanosti dva agresivní kryplové dokázali zaplatit celou Londýnskou policii? Jakto, že stačilo aby se odhalilo pár věcí ohledně DNA a najednou byl všemu konec?Těch bullshitů tam bylo víc a asi je ani nechci rozebírat, je mi z toho vyloženě trapně. Kdyby měl mít seriál celou dobu takovouhle úroveň je to pro mě odpad. Těším se nicméně na třetí sérii, prý má snad být zase dobrá. ()