Vesmír. Nekonečná prázdnota. Muži v bílém útočí, prezidenti jsou dva a v beztížném stavu si těžko odskočíte na velkou potřebu. Toto jsou cesty Leslieho Nielsena do míst, kam humor dosud nevkročil...
Svět se řítí do zkázy. Americký prezident ve skutečnosti není prezident, ale jeho klon, který chystá invazi mimozemšťanů. Originální prezident je uvězněn na měsíční základně, odkud musí být zachráněn. Do akce je vyslán neohrožený (ale naprosto tupý) agent Richard "Dick" Dix, který nasedá do raketoplánu a vydává se na měsíční základnu, mezi ufony, šílené genetiky a zkorumpované policisty. (oficiální text distributora)

pytlik... odpad!

Tohle bylo horší, než když jsem na posezení snědl celý kelímek směsi palmového, slunečnicového, světlicového, bavlníkového, řepkového, rýžového oleje, který se prodává pod krycím názvem nugeta. ()

noriaki odpad!

"Dneska si udělám krásný večer a pustím si něco od Allana A. Goldsteina, protože ten chlap je nula." Tohle jsem si řekl a vybral nejhorší film z jeho tvorby. Alespoň tedy doufám že je nejhorší. Vesmírná prda je stejně hloupá jako její název. Paroduje klasickou Kubrickovu 2001, Muže v černém, Total Recall, lepší role Leslieho Nielsena, americkou kinematografii a nakonec i samu sebe. Vtipů je tam asi pět a zasmál jsem se stěží jednou. ()

PetrPan2 odpad!

Mám rád Leslie Nielsena, ale tohle je strašnej film. I vyšetření prostaty je zábavnější než tenhle pokus o komedii. ()

Pupidyk odpad!

Tenhle film má u mě nálepku nejhoršího počinu kinematografie všech dob. Od názvu, nad kterým by se ani zhulenec nepousmál, přes bezkonkurenční scénář, nad kterým by se i Uwe Boll chytal za hlavu, po herecký výkon Nielsena, který si očividně myslí, že mu jedna držka vystačí na celý život. Od A do Z, odpad, odpad, odpad. Jediné pozitivum na tomto braku bylo, že při promítání byl úplně prázdný sál, takže jsme s kamošem skákali přes sedadla. ()

silent cut

Žánr klasické parodie už nějakou tu dobu vyhrabává ze dna poslední zbytky invence a Leslie Nielsen se na hranici stařecké demence pokouší...o co on se to vlastně pokouší... tohle je strašný. Hvězdičku za ten poslední hřebíček do rakve... ()

prasacimor odpad!

Prave som si pozeral komentáre k Mr.Magoo. Dosť sa tam omieľa, že je to Leslieho najhorší film. Dovolím si nesúhlasiť. ()

P1tr

Leslie Nielsen stále ve stejném žánru, ovšem tentokrát je to opravdu pořádná prda....do obličeje jeho nejvěrnějších fanoušků, kterým se na obrazovky dostala takováto hovadina. ()

Pit

Jedna hviezdička už len kvôli Lesliemu !!! Ostatné katastrofa !!! Pri natáčaní mal 74 rokov, takže už len za to musím dať 1*. ()

Ironfood odpad!

Úvod se vznikem vesmíru mi přišel hodně trapný, pak následovala relativně slušná pětiminutovka působící jako slabší odvar Bláznivé střely a následně to šlo úplně do kytek - v lepším případě naprostá nuda, v horším extrémně ubohé pokusy o humor. ()

sedm.1 odpad!

Hrůza, děs, bída!!! A já si myslel, že králové těch nejsračkovitějších parodií je zoufalé tvůrčí duo Friedberg / Seltzer. Ani náhodou. Tahle Vesmírná sračka, tedy pardon, prda, je svou debilitou dokázala ve své trapnosti překonat již o dost dříve. A je to o to smutnější, že se toho zúčastnil i herecký bůh žánru parodie Leslie Nielsen. Vesmírná prda totiž svým stylem a úrovní humoru překonala veškeré mé nejčernější představy o tom, jak se dá jen něco zprznit. V celé té pitomosti se snad nevyskytl jediný opravdu vtipný či jinak vydařený moment, veškeré postavy jsou jen tupou a nezábavnou hroudou masa, působící trapně a neohrabaně, tvůrci se zde pak navíc i snažili dát dohromady nějakou tu trochu funkční zápletku a dopadlo to též samozřejmě katastrofálně, prostě úroveň celého filmu je ve všech směrech naprostou odpadní stokou. Vesmírná prde je zkrátka nekompromisně smutnou ukázkou toho, jakým směrem se začala parodie v novém tisíciletí ubírat a stala se vlastně i zároveň prvním hřebíčkem do žánrové rakve. Velmi smutné, ještě víc trapné a ze všeho nejvíc degradující, a to jak žánr, tak Leslieho Nielsena, tak především i mě, jako diváka. ()

PALINO

Jeden z najslabších filmov Leslie Nielsena. Ako paródia je to bez nápadu, ako komédia je to nevtipné a tak nám neostáva nič iné, len sa baviť na tom, ako je ten film zlý. Bohužiaľ jediné, čo ma na tomto filme rozosmialo, je štúdia prdov počas záverečných titulkov, čo je až smutné. ()

bruceman7

Věc, která má primárně pobavit - navzdory své totální úchylnosti - si podle mého názoru rozhodně nezaslouží aktuální hodnocení. Uznávám, ne všechno je úplně extra vtipné, ale místy to za to určitě stojí. 6/10 ()

cachina

Jsem celkem fanouškem Leslie Nielsena a Bláznivé střely patří mezi mé velmi oblíbené komedie. Ale tohle už bylo na mě moc. Tvůrci se snaží jít po stopách právě Bláznivé střele, najdeme zde mnoho převzatých prvků - Leslie opět v roli nemotorného policisty, nesmí chybět ani jeho komentář, výměna důležitých osobností, závěrečná sekvence během galavečeru atd. Ale bohužel film tak dobře jako Bláznivá střela nefunguje. Neoriginální, nepříliš vtipné, laciné gagy, nepovedené triky a masky. Tenhle film neměl vzniknout. A mimochodem nejtrapnější závěrečné titulky, jaké jsem kdy viděl. ()

iXtr3m3

Straaašny rozdiel oproti nesmrteľnej Bláznivej strele. Nie že by som nezasmial, ale už tam bolo toho viac trápneho ako vtipného. ()

Loki_Six

"Now I know what it was like to be a Roman candle on the fourth of July, that this hero stuff was not for me. I was ready to get back on the beat, hear the wail of sirens and play with my handcuffs and my gun. Yes, I was ready to plant my flag back in Washington D.C., where every Congressman has the Constitutional right to be a felon. Good old America." ()